Kıymetli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Whatsapp iki adımlı doğrulama e-posta adresini değiştirme ayarlarınızı hangi alandan gerçekleştireceğinizi ele alacağız.

Mesaj uygulaması denince ilk aklımıza gelen uygulamalardan birisi olan Whatsapp uygulamasında bazı bilgileri öğrenmek isteyebilirsiniz. Whatsapp doğrulama e-posta adresini değiştirme adımlarını merak ediyorsanız eğer ilgili ayarların nasıl işleme koyulacağını sizinle paylaşacağız.

Gerçekleştirilen ayarlarınızla beraber iki adımlı doğrulama mail adresinizi sorunsuz şekilde işleme almış olacaksınız. Fakat bu aşamada sizden tek isteğimiz verdiğimiz bilgileri adım adım işleme almanız olacaktır. Verdiğimiz bilgiler ışığında hata alırsanız böyle bir durumda da neler yapmanız gerektiğini bildireceğiz.

Whatsapp iki adımlı doğrulama e-posta adresini değiştirme

Whatsapp

Whatsapp doğrulama adresini değiştirme işlemleri için öncelikle telefonunuzun sağ alt bölümünde yer alan ‘’Menü’’ kısmına giriş gerçekleştirerek oradan da ‘’Ayarlar’’ bölümüne girerek gelen sayfada ‘’Hesap’’ alanına dokunun. Açılan sayfada ‘’İki adımlı doğrulama’’ seçeneği bölmesini göreceksiniz.

Onun üzerine dokunmanızla birlikte gelen ekranda sizden kodun girilmesini isteyecektir. Kodunuzun girilmesiyle birlikte bir sonraki ekranda ise mevcut ayarlarınızın olduğu bir ekran sunacaktır. İlgili ekranda ‘’E-posta adresini değiştir’’ diyecektir.

E-posta adresini değiştir bölmesine dokunmanızla birlikte mail adresinizin değişimini sağlayabileceksiniz. Değişimi yapıyor olmanıza rağmen değiştirme olmuyor ise sorunu Whatsapp yetkililerine bildirmeniz de yarar bulunmaktadır. Hemen bize ulaşın bölmesinden whatsapp yöneticilerine durumu iletmeniz halinde ilgili kontroller kendileri tarafından sağlanarak size geri dönüş gerçekleştirilecektir. Fakat beklemek istemiyorsanız ve hemen bu işlemin devreye alınmasını istiyorsanız aşağıdaki adımları da yapmanızda yarar var.

Whatsapp E-posta adresini değiştirme

Whatsapp doğrulama adresini değiştirme

Whatsapp E-posta adresini değiştirme işlemi iki adımlı doğrulama bölmesinde olmasından dolayı mail adresinin değiştirileceği yerde belirttiğimiz kısımdır. Ancak değiştirilmemesiyle ilgili tüm adımları takip ettiyseniz ve bir anca önce giderilmesini istiyorsanız uygulamayı telefondan kaldırıp yeniden yükleyebilirsiniz.

Saat ve tarih ayarlarının kontrollerini yaparak arka planda indirmesini başlattığınız uygulamalar var ise onları kapatarak denemelerinizi sağlayabilirsiniz. Tüm bu ayarlarla birlikte sormak veya eklemek istediğiniz bir yer olur ise bize bunu yorumdan dile getirin. Umuyorum ki sizin için faydalı bir yazı olmuştur. Sormak ve eklemek istediklerinizi bize yorumdan dile getirebilirsiniz.

Whatsapp iki adımlı doğrulama e-posta adresini değiştirme

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz