WhatsApp hikayelerim açılmıyor hikayelerimi göremiyorum problemin altında yatan nedenler haberimizde yer almaktadır. Whatsapp durumum gözükmüyor ya da hikayeler çalışmıyor ise sebebinin ne olduğunu kapsamlı bir şekilde ele alacağız. Yapmanız gereken işlem yazımızı incelemek olacaktır.

Mesajlaşma uygulaması denince aklımıza gelen ilk uygulamalardan birisi Whatsapp uygulamasıdır. Platform üzerinde kısa süre içerisinde o kadar değişiklik yapıldı ki gelen güncellemelerle birlikte vazgeçilmez bir uygulama haline gelmiştir. Hatta öyle ki sosyal medya uygulamalarında var olan hikaye özelliğinin gelişiyle birlikte kişiler tüm zamanlarını burada geçirmektedir. Whatsapp’ta hikaye özelliğinin gelişi uygulamanın popülerliğini 2 katına çıkarmıştır. Fakat hikaye özelliğinin gelişi ile birlikte de kullanımlar artıkça sorunlar da dile getirilmeye başlandı. Bu sorunlardan biri ise whatsapp durumunun açılmıyor ya da çalışmıyor yönünde bilgiler verilmesidir. Sorunun nedenleri ve detaylarının incelemesi için kapsamlıca konuyu araştırmış bulunmaktayız. Hikaye alanına girdiğiniz de başkasın da görünen durumun siz de neden görünmediğini ya da hikayelerin neden açılmadığını kapsamlıca anlatacağız.

WhatsApp hikayelerim açılmıyor hikayelerimi göremiyorum

WhatsApp hikayelerim açılmıyor hikayelerimi göremiyorum, whatsapp hikayem çalışmıyor, whatsapp hikayeler açılmıyor, whatsapp hikayeler gelmiyor, whatsapp durumum gözükmüyor, durumum açılmıyor tarzında gelen şikayetlerin çözüme çevrilebilmesi hangi ayarların nereden yapılacağını bilmeniz sorunu giderecektir. Whatsapp’ta durum açılmıyor ise bu ağ bağlantısıyla alakalıdır. Yani internetin yavaşlığı ile ilişkidir.

Whatsapp hikayeler gelmiyor

Whatsapp uygulamasına giriş gerçekleştirdiğinizde hikaye alanına hemen girerek burada arkadaşlarımızın yapmış oldukları durumları kontrol ederek zaman geçiririz. Fakat burada yer alan durum bilgilerinin gelmediğini gördünüz de acaba sorun ne ile alakalı diye düşünmeden edemediğiniz oluyordur. Hadi gelin birlikte bakalım sorunun ne olduğuna.

WhatsApp hikayelerim açılmıyor hikayelerimi göremiyorum, whatsapp hikayem çalışmıyor, whatsapp hikayeler açılmıyor, whatsapp hikayeler gelmiyor, whatsapp durumum gözükmüyor, durumum açılmıyor

  • Böyle bir durum ile karşı karşıya iseniz ilk olarak kontrol etmeniz gereken yer internet bağlantısıdır.
  • Bağlantınız gitmiş yada çok yavaş olduğunda bu alan gelmeyecektir.
  • Haliyle bunu yaptıktan sonra uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayalım.
  • Bunu yaparken de aynı zaman da telefonu kapatıp açalım sorun giderilecektir.

Whatsapp hikayeler gözükmüyor

Anlattığımız işlem ayarları sonrasında sorun ortadan kalkmış olacaktır. Ancak ortamda otururken ortak arkadaşınızın whatsapp üzerinde bir paylaşım yaptığını gördünüz. Yapılan paylaşım arkadaşınız da görünüyor fakat siz de gözükmüyor bu neyle ilgili düşünüp duruyorsunuz. Biz de bu konunun içeriğine ve inine girmiş bulunuyoruz.

  • O kişi whatsapp durumuna giriş gerçekleştirdiğinde durumun üzerine geliyor.
  • Daha sonrasında ”Durum gizlilik ayarları” diyerek işlemlerine devam ediyor.
  • Şunlar hariç kişilerimle paylaş diyerek o alandan sizin isminizi seçer ise bu durumda o hikaye başka kişiler de gözükür ancak sizde gözükmeyecektir.

WhatsApp hikayelerim açılmıyor hikayelerimi göremiyorum yapılan işlem ayarları sonrasında problem giderilmiş olacaktır. İyi gezintiler dilerim.

WhatsApp hikayelerim açılmıyor hikayelerimi göremiyorum, whatsapp hikayem çalışmıyor, whatsapp hikayeler açılmıyor, whatsapp hikayeler gelmiyor, whatsapp durumum gözükmüyor, durumum açılmıyorWhatsApp hikayelerim açılmıyor hikayelerimi göremiyorum, whatsapp hikayem çalışmıyor, whatsapp hikayeler açılmıyor, whatsapp hikayeler gelmiyor, whatsapp durumum gözükmüyor, durumum açılmıyor

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz