WhatsApp grubudan kişi çıkartamıyorum atamıyorum bu işlemi nasıl yapabilirim ? Diye düşünmenize artık gerek bulunmamaktadır. Cep telefonunuzdaki whatsapp uygulamasında gruba dahil olan birinin tekrardan çıkarılmasına yönelik işlem ayarları için yapılması gerekenler haberimizde yer almaktadır.

Android ve iPhone cihazlarımızın vazgeçilmez uygulamalarından biri haline gelen Whatsapp uygulaması artık tüm cihazlarda yerini almış durumdadır. Herkesime hitap eden ücretsiz mesajlaşma platformunda tüm özellikler barındırmaktadır. Yaşlısından gencine her kesime hitap ederek kullanıcı kitlesini oldukça artıran WhatsApp uygulamasında her geçen gün diliminde sayı daha da artmaktadır. Artık uygulama içerisinde grup oluşturularak bu gruba kişi eklemesi sağlayabiliyorsunuz. Arkadaşlarınızla birlikte açılan grubun yöneticiliğine kişi ekleyip kişi kaldırımında da bulunabilirsiniz. Fakat örneğin birini ekledikten sonra tekrarında o kişiyle küslük içerisine girdiğiniz de eklemesini yaptığınız kişiyi gruptan nasıl çıkaracağınızı bilmiyorsanız, onu da yazımızda detaylıca anlatacağız. Böylelikle o kişi whatsapp grubunuzdan atabilirsiniz.

WhatsApp grubudan kişi çıkartamıyorum atamıyorum

WhatsApp grubudan kişi çıkartamıyorum atamıyorum, whatsapp kişi çıkarma, whatsapp gruptan kişi çıkarma, whatsapp gruptan kişi atma, whatsapp gruptan atma, whatsapp gruptan çıkarma işlem ayarları için nelerin yapılması gerektiğini whatsapp uygulaması içerisinde nereye gireceğinizi bildireceğiz. Müdahaleleriniz ile birlikte sorun çözüme kavuşmuş olacaktır.

Whatsapp gruptan kişi çıkarma

Gruptan birinin çıkarılabilmesi için öncelikle bir grubunuzun olması gereklidir. Dolayısıyla ilk işlem olarak grubunuzu oluşturup daha sonrasında eklenmesi gereken kişileri ekliyoruz.

Adımlar sonrasında sohbet etmiş olduğunuz kişi yada kişilerden bir kaçından ilerleyen dönemlerde rahatsızlık duyulması durumunda onu gruptan atabilirsiniz. Fakat siz değerli okurlarımız içerisinde bu işlemin nasıl ve ne şekilde yapıldığı bilinmediğinden ötürü makalemiz fazlasıyla işinizi görecektir.

WhatsApp grubudan kişi çıkartamıyorum atamıyorum, whatsapp kişi çıkarma, whatsapp gruptan kişi çıkarma, whatsapp gruptan kişi atma, whatsapp gruptan atma, whatsapp gruptan çıkarma

Whatsapp kişi çıkarma

WhatsApp uygulamasında oluşturulan grubun içerisinde yer alan kişilerden bir kaçını çıkarmak istediğinizde uygulayacağınız işlemleri sıralamış bulunmaktayız.

  • İlk olarak gruptan çıkarmak istediğiniz bir kişi için whatsapp uygulamasına giriş yapıyoruz.
  • Daha sonrasında grubun içerisine geliyoruz.
  • Devamında gruptan yer alan ve çıkarmak istediğiniz kişi ya da kişilerin üzerine gelerek basılı tuttuktan sonra Katılımcıyı çıkart yazısı karşınıza gelecektir.
  • Katılımcıyı çıkart demeniz durumunda kişi gruptan atılacaktır.
  • Eğer grup yöneticiliğini siz yapıyorsanız o kişiyi Whatsapp uygulamasından silmeniz dahi bu işlem için yeterli olacaktır.

WhatsApp grubudan kişi çıkartamıyorum atamıyorum sorunu için yapılması gerekenleri detaylıca sizlere sunumunu sağladık. İyi gezintiler dilerim.

Önceki İçerikAndroid bildirimlerim gecikmeli olarak geliyor
Sonraki İçerikWhatsApp gruba kişi ekleyemiyorum olmuyor
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz