Paylaş

Whatsapp çıkartma nerede bulamıyorum. Sohbet ettiğiniz kişiye göndereceğiniz çıkartmalar gözükmüyorsa sebeplerine birlikte bakarak sorunu gidereceğiz.

Sohbet uygulaması whatsapp üzerinde mesajlaşma daha keyifli hale gelmeye başlamıştır. Çıkartma ve gif özellikleriyle birlikte sohbet alanı sadece emoji ve yazılarla dolmuyor. Artık hareketli resim ve çıkartmalar tüm hesaplardaki yerini almış durumdadır. Ama bir çok kullanıcı whatsapp’a gelen yeni özellikleri fark etmediği ya da kullanmadığı için sohbette birinin gönderimi sonrasında anlaşılmaktadır. Bunu arkadaşınıza ya da gif ya da çıkartmayı gönderen kişiye nerede olduğunu sorarak öğrenebilirsiniz. Ama nerede olduğu tarif edilmesine rağmen, ekran görüntüsü dahil atılmasına rağmen o alanda çıkartma işareti görünmediğinde oldukça sıkıntıya girebilirsiniz. Böyle bir sıkıntı içerisine girmemeniz için gelmeyen ya da görünmeyen çıkartmaları hesabınıza gelmesi için sağlanacak ayarları konu aldık.

Whatsapp çıkartma nerede bulamıyorum

Whatsapp çıkartma gözükmüyor, whatsapp çıkartma nerede, whatsapp çıkartmayı bulamıyorum, whatsapp hesabımda çıkartma alanı bende yok, whatsapp çıkartma bölümü benim hesabımda görünmüyor. Whatsapp hesabında çıkartmalara dahil bir bilgi göremediğiniz için kendinizi üzmeye gerek bulunmuyor. Yapacağımız kontrollerle birlikte sizlerde istediğiniz kişiye whatsapp üzerinden çıkartma gönderebilirsiniz.

Whatsapp çıkartma bende yok

Whatsapp’ta sohbet ettiğiniz biri emoji dışında bir gönderi gönderdiğinde şaşırabilirsiniz. Daha önce whatsapp üzerinde bir çıkartma göndermediyseniz şaşırmanıza sebep bu olabilir. Ama çıkartmanın nerede olduğunun söylenmesine rağmen hesabınızda çıkmaz ise bunun için nelerin gerekli olduğuna bakacağız.

Whatsapp çıkartma nerede bulamıyorum, whatsapp çıkartma nerede, whatsapp çıkartma görünmüyor, whatsapp çıkartma yok, whatsapp çıkartma ben de yok, whatsapp çıkartmayı bulamıyorum

Whatsapp’ta çıkartma alanı sohbet alanının altında bulunan kamera ikonunun hemen solunda bulunan dosyaya benzer alandadır. Bu alanı kontrol ettiğiniz de bende öyle bir şey yok diyebilirsiniz. Bu durumda telefon uzun zamandır whatsapp güncellemesini almamış olabilir. Doğal olarak çıkartma özelliği de aktif hale getirilmemiştir.

Whatsapp’ı güncellemek için uygulamayı kaldırıp yeniden de yükleyebilirsiniz. Ya da play store veya Apple store alanına whatsapp yazarak güncelle diyerek de işlem sağlayabilirsiniz. Bu ayarlarınızı wi-fiye bağlıyken yapmanız daha sağlıklı olacaktır. İşlemler sonrasında telefonunuzu kapatıp yeniden açarak whatsapp’a girip dediğimiz yere baktığınız da özelliğin geldiğini görebilirsiniz.

Ayarlarımız sonrasında whatsapp çıkartma nerede bulamıyorum diyenler artık işlemlerini tamamen sağlamış olacaklardır. İyi gezintiler dilerim.

Whatsapp çıkartma nerede bulamıyorum, whatsapp çıkartma nerede, whatsapp çıkartma görünmüyor, whatsapp çıkartma yok, whatsapp çıkartma ben de yok, whatsapp çıkartmayı bulamıyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here