Facebook eski paylaşımlar yüklenmiyor. Facebook haber kaynağında eski gönderiler gelmiyor ise sağlanacak çözüm yöntemlerine birlikte bakacağız.

Haber kaynağı alanında sadece en yeni paylaşımları görebiliyor ve diğer eskiye dönük paylaşımlar karşınıza gelmiyorsa ilgili kontrolleri birlikte yapacağız. Facebook uygulamasında arkadaşlarınız oldukça fazla ve çeşitli gruplara üye olduysanız bir çok paylaşımlar alabilirsiniz. Yenilenen paylaşımlar akışa düşecek ve haber kaynağında sizlere sunulacaktır. Bir paylaşımı kontrol ettikten sonra yeniden girip onu bulmak istediğiniz de eskiye dönük gönderileri bulamıyorsanız bunun için kontrol etmemiz ilk işlem internet ağıdır. İnternet bağlantısının yavaşlığı eskiye dahil paylaşımları görmenize engel verebilmektedir. Ağda sorun olmamasına karşın problem hala daha devam ediyorsa facebook yetkililerine yaşadığımız sorunu bildirmemiz gereklidir. Bunun nasıl yapılacağının araştırmasını yaptığımız için size de bunun sunumunu gerçekleştireceğiz.

Facebook eski paylaşımlar yüklenmiyor

Facebook eski paylaşımlar gelmiyor, facebook eski videolar gelmiyor, facebook eski gönderiler gelmiyor, facebook eski resimler çıkmıyor, facebook eskiye dönük paylaşımlar gelmiyor, facebook eskiye dönük bildirimleri göremiyorum, facebook eskiye dönük gönderiler nerede. Sürekli yeni gönderiler haber kaynağına düşüyor ve eskiye gitmek istediğiniz de akış yenilenmiyor ise internet ağını kontrol etmeniz gerektiğini belirttik. Ama bağlantılarda sorun yok ise bunun için Facebook’a doğrudan iletişime geçeceğiz.

Facebook eski gönderiler gelmiyor

Tüm bağlantıları kontrol ettikten sonra internette bir sorun olmamasına karşın eskiye dönük gönderiler gelmiyorsa arka planda çalışan uygulamaları kapatalım. Onun sonrasında uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştirelim. Sorun devam ediyorsa Facebook hesabınızın içerisindeyken Buraya tıklıyoruz.

Facebook eski paylaşımlar yüklenmiyor, facebook eski paylaşımlar gelmiyor, facebook eski gönderiler yok, facebook eski paylaşımlar gözükmüyor, facebook eski paylaşımlar nerede, facebook eski gönderiler yüklenmiyor

  • Sorun oluştuğunda ne yapıyordunuz?
  • Ne olmasını bekliyordunuz?
  • Tam olarak ne oldu?
  • Sorularını yanıtladıktan sonra daha açıklayıcı bir işlem olabilmesi için ”Dosyaları seç” alanına ekran görüntüsünü de ekleyip gönder derseniz Facebook kontrolleri yaparak sizlere geri dönüşünü gerçekleştirecektir.
  • Bu sayede artık akışa eski gönderilerde gelmiş olacaktır.

Facebook eski paylaşımlar yüklenmiyor sorunu bahsedilen bu ayarlarla birlikte netice kazanacaktır. Yaşanan sorunu tam detaylı bir şekilde sorulara doğru olarak yanıt vererek gönderim yapmanız incelemelerin daha kısa süre içerisinde tamamlanmasına imkan sağlayacaktır. Geri dönüşü yine Facebook yapacaktır.

 

Facebook eski paylaşımlar yüklenmiyor, facebook eski paylaşımlar gelmiyor, facebook eski gönderiler yok, facebook eski paylaşımlar gözükmüyor, facebook eski paylaşımlar nerede, facebook eski gönderiler yüklenmiyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz