Paylaş

Vestel yardım destek iletişim şikayet hattı ile ilgili bir numara arayışına girdiyseniz eğer hangi alandan arama sağlayacağınızı anlatacağız.

Vestel yardım destek iletişim şikayet

Vestel,1984 yılı itibariyle faaliyetlerine başlayan ve daha sonrasında ise Zorlu Holding tarafından bünyesine alınan bir şirkettir. Vestel şirketi, televizyon, buzdolabı, telefon ve buna benzer bir çok teknoloji ürününü ve eşyasını üretmektedir.

Televizyonunuzda, telefonunuzda, bulaşık makinenizde ya da aldığınız bir eşyada sorun yaşıyorsanız bu durumda hemen yetkili servis ile görüşmek isteyebilirsiniz. Bu da sizin en tabii hakkınızdır. Normalde televizyon ve telefonunuzda yaşadığınız sorunlarda bu yönde bir işlem sağlamanıza gerek bulunmamaktadır.

Karşılaştığınız sıkıntı sonrasında kısa bir araştırma yapıp probleminizi kendiniz çözüp çözemeyeceğinizi kontrol edebilirsiniz. Bu kontrollerinizi sağladığınızda sorununuzu çözemediğiniz durumlarda müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz.

Aslında direk olarak da müşteri hizmetlerini arayıp onlardan destek alabilirsiniz. Lakin bizim tavsiyemiz ilk önce sizin müdahalelerden bulunmasıdır. Şimdi Vestel iletişim hattı ya da destek ile ilgili girdiğiniz araştırmalarda bir netice kazanabilmeniz için bilgileri araştırdık.

vestel

Vestel iletişim

  • Vestel müşteri hizmetlerine telefonunuzdan 0850 222 41 23 numarası arayıp ulaşabilirsiniz.
  • 7 Gün 24 saat olacak şekilde ulaşım yapabilirsiniz.
  • Yine aynı şekilde 08502224124 numarasından ya da 08503935656 numarasından ulaşabilirsiniz.
  • Vestel televizyonlarınızda oluşan sinyal yok ya da kanal problemleri için ise yine web sitemiz üzerinden cihazınızın markasını yazarak kontrol edebilirsiniz.
Vestel yardım destek iletişim şikayet
  • Siz telefon numarasından değil de mail yolu ile iletişime geçmek istiyorsanız ‘’vmh@vestel.com.tr’’ adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
  • Whatsapp üzerinden iletişime geçmek istiyorsanız 0850 222 4133 olan numara üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
  • Bu numaralar ve mail yolu ile destek alıp buna bağlı donanımsal kaynaklı sorununuz var ise sorununuzu giderebilirsiniz.

Vestel televizyon, telefon, çamaşır makinesi ve diğer ürünleri ile destek iletişim ya da yardımlarınızı bu şekilde alabilirsiniz. Sormak ya da eklemek istediklerinizi bizlere yorumdan bildirebilirsiniz. Haricinde aldığınız ürün ya da eşya ile ilgili yaşamış olduğunuz bir sorunu direk olarak çözüme kavuşturmak isterseniz onu da bizlere yorumdan ulaştırabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here