Tik tok profil düzenlenmiyor değişmiyor.  Tik tok uygulamasında ki kullanıcı adınızı ya da profil alanını değiştirmek istediğiniz de sorun yaşıyorsanız çözüm haberimizde.

Yeni yeni fark edilen tik tok uygulamasında artık herkesin telefonlarında uygulamanın olduğunu söyleyebilmek mümkündür. Çekilen dublaj videoları, buna bağlı olacak şekilde bizlerinde çekmiş olduğumuz video içerikleriyle beraber daha zevkli bir hal almaktadır. Herkesin kısa süre içerisinde uygulamayı fark edişiyle birlikte uygulama da video paylaşımları her geçen gün artmaktadır. Tik tok uygulamasını indiren bir çok kullanıcı kimlikleri gizli bir şekilde işlem sağlıyorlardı. Buna neden olan etkenlerden birisi ise uygulamayı merak ettikleri için girip tekrarında silmesiyle alakalıdır. Ama uygulama o kadar eğlenceli ki hemen vazgeçebilmek tabi ki de o kadar kolay olmuyor. Durum böyle olunca da kullanımı tamamen sağlamak isteyen kişiler kullanıcı isim bilgilerini değiştirmek istemektedirler. Yani bilgileri tamamen farklı girdikleri için profil bağlantılarını tamamen düzenlemek istiyorlar. Tik tok profil düzenleme ayarları için hangi adımları takip etmemiz gerekiyor birlikte bakacağız.

Tik tok profil düzenlenmiyor değişmiyor

Tik tok profil düzenlenmiyor, tik tok profil değişmiyor, tik tok kullanıcı adımı değiştirmek istiyorum, tik tok kullanıcı bilgileri nasıl değişir, tik tok profil ayarlama, tik tok profili nasıl düzenleyebilirim. Sosyal medya uygulaması tik tok hesaplarınız da profilin düzenlenebilmesi için nelerin gerekli olduğunu ve düzenleme aşamasında karşılaşılan problemleri tek tek kaleme aldık.

Tik tok profil düzenleme

Tik tok hemen hemen artık tüm telefonlara indiriliyor. Video içeriklerinin sınırsız bir hal aldığı uygulama kısa süre içerisinde herkes tarafından bilinir hale geldi. Bu platform içerisinde profilin nasıl düzenleneceğini ise sizlere kapsamlı olarak anlatacağız. Bu sayede hem gerçek bilgilerinizi hem de profilinizi tamamen ayarlamış ve girmiş olacaksınız.

İlk olarak uygulamayı açıyoruz. Ve uygulamaya giriş sağladıktan sonra sağ alt tarafta bulunan adam ikonun tıklıyoruz.

Tik tok profil düzenlenmiyor değişmiyor, profil düzenlenmiyor, profil değişmiyor, tik tok kullanıcı adı değiştirme, tik tok profil düzenleme, tik tok ismini değiştirme

  • Buraya tıkladığınız da karşımıza profilimiz gelecektir.
  • Orada zaten ”Profil düzenle” bölümü karşımızda olacaktır.
  • Şayet bunu bu alanda göremiyorsanız bu durumda uygulamayı güncellemeniz gereklidir.
  • Ya da internet bağlantınızı gözden geçirmeniz gereklidir.
  • Bunları gözden geçirdikten sonra uygulamanızı kaldırıp yeniden yükleyerek telefonu kapatıp tekrar açıp hesaba giriş yapalım.
  • Olmaz ise başka bir telefondan deneme sağlayarak profil düzenle alanının gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz.
  • Profil düzenle geldikten sonra bu alana giriş yaparak kullanıcı adı bilgilerinizi değişikliğini sağlayabilirsiniz.

Tik tok profil düzenlenmiyor değişmiyor diyenler için yapılması gereken ayarları kapsamlıca aktarmış bulunuyoruz.

Tik tok profil düzenlenmiyor değişmiyor, profil düzenlenmiyor, profil değişmiyor, tik tok kullanıcı adı değiştirme, tik tok profil düzenleme, tik tok ismini değiştirme

Önceki İçerikBip gruptan çıktığım görünüyor mu
Sonraki İçerikTik tok öz geçmiş nerede gözükmüyor
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz