Tik tok efekt nasıl ekleyebilirim eklenmiyor. Tik tok uygulamasında videoya efekt koymak için hangi adımların izlenmesi gerektiğine birlikte göz atacağız.

Milyonlarca kişi tarafından indirilen uygulama da kullanıcı kitlesi hızlı bir şekilde artmaya devam etmektedir. Dublaj ve düet videolarının yanı sıra videoların içerisine eklenen efektlerde video kalitesini artırmaktadır. Film ve zaman efektleriyle birlikte videoların kalitesinin artışını sağlayabilmek için işlem aşamalarının hangi alan üzerinden yapıldığı ise merak konusudur. İnstagram ve facebook alanlarında gezinti yaptığımız sırada bir çok yerde tik tok logolu videoların görebilmek mümkündür. Kişiler bu paylaşılan videoların kalitesi ve eğlenceli olduğunu görünce uygulamayı merak edip indiren kullanıcı sayısının da fazla olduğunu belirtmekte fayda bulunmaktadır. Özelliği bakımından diğer sosyal medya uygulamalarından ayrılan Tik tok uygulamasında efekti eklemenin nasıl olduğunu inceleyerek sizler için hazırladık. Adımları bizimle beraber ilerletmeniz durumunda yaşanan sorun ortadan kalkarak efekti dilediğiniz gibi ekleyebilirsiniz. Siz de hazırsanız eğer işlemlerimize başlayabiliriz.

Tik tok efekt nasıl ekleyebilirim eklenmiyor

Tik tok efekt nasıl eklenir, tik tok efekt nereden ekleyebilirim, tik tok efekt eklenmiyor, tik tok videoya efekt koyma, tik tok efekt koyamıyorum, tik tok efekt nasıl koyabilirim, tik tok uygulamasında videoma efekt koymak için ne yapmalıyım. Tik tok kullanıcılarının merak ettiği efekt işlemleri için hangi adımların nerede olduğunu ele aldık.

Tik tok efekt koyamıyorum

Uygulama ülkemiz de oldukça sevilerek hemen hemen tüm akıllı telefonlarda ki yerini hızla almış durumdadır. Bir çok kullanıcı ise tik tok uygulamasıyla tanıştıktan sonra başka bir uygulamaya girmez oldu. Nedeni ise zaten indirdikten sonra karşınıza gelecektir. Video paylaşım olarak göze çarpmakta olan uygulama da içeriklerin kalitesi dikkat çeken önemli ayrıntılardan bir tanesidir.

Tik tok efekt nasıl ekleyebilirim eklenmiyor, tik tok efekt koyamıyorum, tik tok efekt eklenmiyor, tik tok efekt koyma, tik tok efekt ekleme, tik tok zaman efekti

Hal böyle olunca uygulamayı indirdikten sonra tekrar silmeyi aklınıza bile getirmiyorsunuz. İleride sizler de video paylaşmaya başladığınız da videonun kalite oranının artması için eminim ki efekt kullanmak isteyeceksiniz.

Efektin hangi alanda işleme gireceğine ise beraber kontrol edeceğiz. İlk olarak uygulamaya girdikten sonra + işaretine tıklayıp videomuzu hazırlıyoruz. Video hazırlaması bittikten sonra sol alt tarafta saat şeklinde bir seçenek göreceksiniz. Bu alana tıkladığımız da zaman ve film efektlerinin geldiğini göreceksiniz. Hangi efekti kullanmak istiyorsanız kendi isteğinize bağlı olacak şekilde işlem sağlayabilirsiniz.

Dilerseniz sizin için hazırlamış olduğumuz Disk yazmaya karşı korumalı diyor yazımızı inceleyebilirsiniz.

Tik tok efekt nasıl ekleyebilirim eklenmiyor, tik tok efekt koyamıyorum, tik tok efekt eklenmiyor, tik tok efekt koyma, tik tok efekt ekleme, tik tok zaman efekti

Önceki İçerikDisk yazmaya karşı korumalı diyor
Sonraki İçerikWindows 10 scanning and repairing drive uyarısı
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz