Telefon ekranımdaki cizikleri gidermek istiyorum diyorsanız telefon kasasında ve ekranında oluşan çiziklerin giderilmesi için yazımız yeterli olacaktır.

Artık ev, arkadaş ve bu tarz ortamlarda sohbetlerin yerini telefonlarımız almış durumdadır. Hiç bir kimse bunu inkar edemez. Lavaboya dahi giderken telefonumuz ile gitmekteyiz. Teknolojinin bu denli gelişme sağladığı dönemde uygulamalara da çeşitli güncellemeler gelmektedir. Gelen güncellemelerle birlikte de telefon kullanıcıları ellerinden telefonları hiç düşürmemektedir. Fakat bazı anlarda telefonlarımızda çeşitli hatalar meydana gelmektedir. Eğer bu donanımsal kaynaklıysa zaten yapılandırılmasını servis sağlamaktadır. Bir de cihazı cebimizden çıkartırken çizilme durumları meydana gelmektedir. Bu çizikler telefonun arka kasasını ya da ön yüzünü çok çirkin göstermektedir. Çizikler telefon ile alakalı değil de sizle alakalı olduğu için bunun giderilmesinin de nasıl olacağını konusunda bilgi sahibi olmak istiyorsunuz. Biz de bunun için hangi yöntemlerin işe yaracağını sizlere yazımızda anlatacağız.

Telefon ekranımdaki cizikleri gidermek istiyorum

Telefonumda çizikler var nasıl giderebilirim?, telefonumdaki çizikleri gidermek istiyorum, telefonumun kasasında var olan çiziklerin giderilmesini istiyorum, kasadaki çizikler nasıl giderilir ya da giderilmesi mümkün mü diye soruların arttığını görmekteyiz. Eğer bir araştırmacı kişilik iseniz muhtemelen şuan bu yazımızı okuyorsunuzdur. Bu sayede çiziklerin giderilebilmesi adına hangi yolların izleneceğine dair bilgi sahibi olmuş olacaksınız.

Çizilen telefon kasasını düzeltemiyorum

Bilinmeyen sebeplerden ötürü çizdiğimiz telefonların kasalarındaki bu görüntünün yok edilebilmesi için hangi yöntemleri uygulamanız gerekli olduğuna dair bilgilendirmeyi kaleme aldık. Bunları aynı zamanda sizler için maddeler haline getirmiş bulunuyoruz. Maddelerimiz ise aşağıda sizlere sunumu gerçekleştirilmiştir.

Telefon ekranımdaki cizikleri gidermek istiyorum, telefon kasa çiziklerini giderme, telefon kasa çizik giderici, çizilen telefon ekranını düzeltemiyorum, çizilen telefon kasasını düzeltemiyorum, telefon arkasındaki çizikleri giderme

  • Bazen arabalarımız da da çizikler olduğunda o çiziklerin giderilebilmesi için kalemler bulunmaktadır. Bu kalemi alarak telefon da çizilen yere çok ince bir şekilde gidip getirebilirsiniz.
  • Haricinde bebek pudrasının işe yaradığını biliyor muydunuz? Evet onu bir suya koyarak karıştırmasını sağlayın sonrasında ince cisim yardımı ile telefonunuzun çizik alanlarına uygulamayın.
  • Bunlarla giderilmedi ise diş macununun da işe yarama ihtimalinin var olduğunu iletebiliriz. Yani bunu da bir beze sürülümünü sağlayarak çizik olan alana hafifçe masaj yapın ve giderildiğini sizde gözleriniz ile şahit olun.

Telefon ekranımdaki cizikleri gidermek istiyorum, telefon kasa çiziklerini giderme, telefon kasa çizik giderici, çizilen telefon ekranını düzeltemiyorum, çizilen telefon kasasını düzeltemiyorum, telefon arkasındaki çizikleri giderme

Belirtilen işlem ayarları sonrasında problem çözüme kavuşmuş olacaktır. Telefon ekranımdaki cizikleri gidermek istiyorum sorunu için çözümü sizlere sunmuş bulunuyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz