Paylaş

Sunny yardım destek iletişim şikayet hattı ile ilgili bilgilere ulaşabilmeniz için yapmış olduğumuz araştırmaları sizlere kapsamlı şekilde aktaracağız.

Sunny yardım destek iletişim şikayet

Sunny, marka televizyona sahipseniz televizyonunuzda yaşadığınız teknik sorun sonrasında çözüm yolları arayabilirsiniz. Teknik anlamda olan sorunları kendiniz halledebilirsiniz. Lakin gideremediğiniz durumda bir iletişim kanalı arayabilirsiniz. Bu kanala nasıl ulaşacağınızı yazımızda konu aldık.

Teknoloji anlamında önemli gelişmelere imza atan Sunny firmasının televizyon, ısıtma ve soğutma sistemleri, ses sistemleri vs. diğer teknolojik ürününüzü kullanabilirsiniz. Bu kullandığınız ürünlerde de çeşitli sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Televizyonunuzda meydana gelen teknik sorunlarla ilgili sitemiz üzerinden daha öncesinde hazırladığımız yazılarımızı inceleyebilirsiniz. Bu yazılarımızı kontrol ederek tv’de yaşanan sinyal yok ya da alamama sorununu çok rahat şekilde giderebilirsiniz.

Sunny marka televizyonunuzda bu işlemleri yaptıktan sonra giderilmediği taktirde bu durumda aldığınız yer ya da eminim ilgili müşteri hizmetleri numarasını arıyorsunuzdur. Ulaşabileceğiniz bir iletişim numarasına çok rahat şekilde bulabilmeniz için ise konuyu sizinle paylaşmış bulunuyoruz.

Sunny yardım destek iletişim şikayet

Sunny iletişim

  • Yaşadığınız sorun ile alakalı müşteri hizmetlerine bağlantı kurabilmeniz için telefonunuzdan ‘’ +90 212 412 12 12’’ numarasını aramanız yeterlidir.
  • Bu numarayı aradığınızda ise cihazınızla ilgili yaptığınız bir işlem varsa bunları da belirtin.
  • Vereceğiniz bilgiler önem arz ettiğinden ötürü sorunsuz şekilde kullanım yapabileceksiniz.

Bu numara üzerinden iletişime geçip destek alabilirsiniz. Sunny ile ilgili desteği buradan almak istiyorsanız eğer bize yaşamış olduğunuz sorunu yorumdan bildirebilirsiniz. Unutmayın! Cihazınızda ki sorun teknik değil de donanımsal olur ise almış olduğunuz yer ya da cihazın yetkili servisi ile görüşmeniz gerekecektir.

Hazırladığımız yazımıza sizlerin de eklemek istedikleri olur ise bize bunu yorum alanından ulaştırabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here