Sunny tv ekran ters döndü düzeltemiyorum nasıl bir yol izlemeliyim diye araştırma içerisine girmeniz gayet normaldir. Çünkü karşılaştığınız sorunun çözümü oldukça basittir. Bizde ters dönen ekranın tekrar nasıl düzeltebileceğinizi detaylıca konu alacağız.

Her evin olmazsa olmazları arasındadır televizyonlarımız. Evlenen kişilerin ilk aldıkları teknolojik aletlerden birisi televizyondur. Doğal olarak televizyon alımlarında en dikkat çekici, en önemli noktalar cihazın ne kadar kullanışlı oluşudur. Bu bakımdan her televizyon alan kişilerin ilk tercihleri arasında yer alan sunny televizyonları oldukça ilgi görmektedir. Fakat bu televizyonlarda nadirde olsa ekranın ters dönme gibi durumlarıyla karşı karşıya kalınmaktadır. Böyle bir sorun karşısında ise ekranın tekrar düzeltileceğini eminim bir çok kullanıcımız gibi sizde bilmiyorsunuzdur. Biz de bilinmeyen bu durumun detayını sağlamış bulunmaktayız. İncelemeler sonucunda edindiğimiz tüm bilgileri kapsamı bir şekilde yazımızda ele aldık. Hadi gelin birlikte incelemesini sağlayalım.

Sunny tv ekran ters döndü düzeltemiyorum

Sunny tv ekran ters döndü düzeltemiyorum, televizyon ekranını düzeltemiyorum, sunny tv ekran ters döndü, sunny tv ekran düzelmiyor, sunny ekranım ters döndü, sunny tv ekranım yamuldu tekrarında düzelmiyor nasıl halledebilirim diyebilirsiniz. Haricinde başınıza gelen bu sorun sizi oldukça sıkıntıya da sokabilir. Fakat yazımız sonrasında böyle bir problem sonrasında neler yapılması gerektiğini bileceğiniz için bundan böyle bu soruna gülüp geçeceksiniz.

Sunny tv ekran ters döndü

Evimizde bulunan televizyonlarımız da bazen farklı farklı sorunlar yaşayabiliyoruz. Bu sorunların hepsini farklı farklı yöntemlerle halledebiliyoruz. Örnek olarak sunny televizyon kullanıcısı iseniz ekranın ters dönme durumu ile karşılaştığınızda neler yapılması gerektiğini maddeler halinde bildireceğiz.

Sunny tv ekran ters döndü düzeltemiyorum, televizyon ekranını düzeltemiyorum, sunny tv ekran ters döndü, sunny tv ekran düzelmiyor, sunny ekranım ters döndü, sunny tv ekranım yamuldu

  • Öncelikli olarak televizyon kumandasını elimize alıyoruz. Daha sonrasında kumanda üzerinde bulunan ”Source” tuşu var buraya basıyoruz.
  • Sonrasında ”Ok” diyerek işlem sağlıyoruz.
  • Elimizde bulunan kumanda dan 2580 tuşlamasını sağladıktan sonra karşınıza Fabrika ayarları diye bir ekran karşımızda bulunacaktır.
  • Ekranda bulunan”Special set” bölümüne tıklayalım.
  • Beraberinde ”Lvds Adjust” alanına giriş yapıyoruz.
  • Sonrasında yine ekranda yer alan ”Mirror” bölümü kapalı ise burayı ”Açık” olarak düzenlemesini sağlıyoruz.
  • Bu işlem ardından ters dönen ekranın tekrar düzelebilmesi için televizyonumuzu bir kez kapatıp açıyoruz.

Televizyon açılmış olduğun da Sunny tv ekran ters döndü düzeltemiyorum sorunu ise tarih olmuş olacaktır. Şimdiden iyi gezintiler diliyorum.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz