instagram online olan arkadaşlarımı görme, İnstagram hesabında bundan sonraki süreç içerisinde çevrim içi olanları yeşil nokta ile görebilirsiniz.

İnstagram daha öncesinde getirmiş olduğu yenilik ile birlikte hesapta kaç saat önce aktif olduğunu kullanıcıları sunmuştu. Şuan aktif gözüken işlemler de o kişilerin aslında o an aktif olmadıklarını dile getirmeleri üzerine yeni bir güncelleme geldi. Gelen güncelleme ile alakalı olarak artık tıpkı facebook hesaplarında olduğu burada da yeşil nokta ibaresi yer alacaktır. Yani o an instagram’da aktif olan kişiler için sizi takip edenler sizin o an aktif olacağınızı görebilecektir. Bunu nasıl olduğunu nereden bu ayarların yapıldığını gelin hep birlikte kontrol edelim. Getirilen yenilik ile birlikte bundan sonra siz karşı tarafa instagram’a girmişsin sorusuna ya hayır ama ben girmedim gibi bir tepkiyle karşı karşıya bırakmayacaktır. Çünkü yanacak olan yeşil buton onun o an instagram hesabında aktif olduğunu gösteren bir imleç hali olacaktır.

instagram online olan arkadaşlarımı görme

instagram yeşil buton ne işe yarıyor, intagram dm’ye yeni bir özellik, instagram aktif olduğunu görebilme, instagram aktif olan kişileri görme, instagram hesabında aktif olan kişilere yeşil buton geldi, instagram online olduğunda karşı tarafın görmesi bazı kullanıcı kitlesinin canını sıksa da bazıları için çok sevindirdi. Bu sayede artık instagram’da online olan bir kişi size hayır ben instagram’da değilim diyemeyecektir.

instagram aktif olanları görme

Her geçen gün kendi içerisinde sürekli yeniliğe giden instagram hesabında yeniliklerin ardı arkası kesilmemektedir. IGTV ve daha sonrasında DM’ye gelen görüntülü konuşma ile büyük yankı yapan uygulama da yine DM alanına müthiş bir özelliği getirdi. Facebook hesaplarında var olan yeşil buton özelliği bu uygulama için de getirildi.

instagram online olan arkadaşlarımı görme, instagram online olanları görme, instagram yeşil nokta, instagram aktif olanları görme, instagram çevrimiçi olanlar, instagram aktif olanlar

Belirttiğimiz gibi bazı kişiler bu özelliğin gelmesinden rahatsızlık duysa da bazı kişiler içinde oldukça sevindirici oldu. Bundan sonra birisine yazacağınız zaman acaba instagram’damı yoksa hiç giriş yapmamış mı? Sorusunu sormayacaksınız. Doğrudan mesaj gönderdiğiniz de cevabınızı anında alabilirsiniz.

Alamadığınız takdirde de tribinizi atabilirsiniz. Çevrim içi görünüyorsun ama bana cevap vermiyorsun gibisinden bir mesaj gönderimi sağlayabilirsiniz. Tabi bunun kontrolü için sizi takip eden kişileri sağlayabilirsiniz. Onunla daha önce hiç mesajlaşma sağlanmadıysa bu durumda yapılaması gereken ilk işlem bir şey paylaşmak olacaktır. O esna da zaten karşınıza bu bilgilerin geldiğini görebilmeniz mümkündür.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz