instagram online olanlar gözükmüyor yeşil buton cıkmıyor, İnstagram hesabına gelen yeni yeşil buton özelliği siz de görünmüyorsa yazımıza göz atabilirsiniz.

Yenilik dünyasına renk katan ve bu bağlamda tek bir uygulama olan instagram hesabında her geçen gün farklı yenilikler gelmektedir. Gelen her yenilik sonrasında bunları takip ettiğiniz kişilerden öğrenmek kadar kötü bir durum yoktur. DM alanına gelen yeşil buton özelliği o kişinin aktif olup olmadığını sizlere göstermektedir. Kişinin online gözükmesine ilişkin bilgilendirmeyi sizlere sunan bu alan siz de gözükmüyor ise yapmanız gerekenleri konu alacağız. IGTV ve bunun haricin de görüntülü arama özellikleri sonrasında bu özelliğinde size geç geliyor olması dışlanmış olduğunuzu hissettirebilir. Başka bir kişinin sizi online olarak görebilmesine rağmen sizin o kişiyi online olup olmadığını görememeniz gerçekten de can sıkıcı bir durumdur. Bizler bu yeni gelen özelliklerin neden telefonlara geç geldiğine ilişkin bilgilendirmeyi daha öncesinde hazırladığımız makalelerimiz de sizlere belirtmiştik. Bu yazımız da ise online gözükmeme veya yeşil butonun sizin instagram hesabınızdaki DM kısmında gözükmemesini belirteceğiz.

instagram online olanlar gözükmüyor yeşil buton cıkmıyor

instagram yeşil buton bende yok, instagram yeşil buton nerede, instagram yeşil buton çıkmıyor, instagram online kişiler gözükmüyor, instagram aktif kişiler çıkmıyor, instagram çevrim için olanları göremiyorum. İnstagram uygulamasında gelen yeniliklerin benim hesabıma neden geç geliyor diye sorularınız olmaktadır. Bu sorunlarınıza çözüm sunabilmek için gerekli kontrollerimizi sağladık.

instagram yeşil buton gözükmüyor

Yakın zaman içerisinde DM alanına getirilen görüntülü konuşma ile kullanıcılarını sevindiren instagram’da şimdiler de ise yeşil buton özelliği gündeme girdi. Takipçilerimizin instagram’da aktif olup olmadığını gösteren bu özelliğin sizlerin telefonlarında gözükmemesine değineceğiz.

Bu ve benzeri tarz durumlarda ilk olarak instagram uygulamasının güncel olup olmadığını kontrol etmeniz gereklidir.

  1.  Ardından uygulamayı telefondan kaldırdıktan sonra Play store ya da Apple store üzerinden yeniden yükleyelim.
  2. Sonrasında telefonu kapatıp yeniden açmasını sağlayarak uygulamaya giriş gerçekleştirelim.
  3. Bunların yanına ek olarak şunu da belirtmekte fayda var. Bir özelliği olduğundan fazla kullanır iseniz yeni özellik geç gelebilmektedir.
  4. Başka bir telefon üzerinden kendi hesabınıza ya da kendi telefonunuzdan farklı bir hesaba girerek sorunun telefon ile akalı olup olmadığını test edebilirsiniz.
  5. Tüm bu işlem ayarları sonrasında sorun giderilmediyse bu durumda instagram hesabı içerisinde ilgili ekran görüntüleri alınarak instagram’a sorun bildirisi yapabilirsiniz.

instagram online olanlar gözükmüyor yeşil buton cıkmıyor problemi bu saye de çözüme kavuşmuş olacak ve siz de artık hesabınızda çevrim içi olanları görebilirsiniz.

instagram online olanlar gözükmüyor yeşil buton cıkmıyor, instagram yeşil buton yok, instagram yeşil buton gözükmüyor, instagram aktif olanlar gözükmüyor, instagram çevrimiçi olanlar gözükmüyor, instagram yeşil buton gelmiyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz