Değerli arkadaşlar, yayınladığımız bu yazımızda instagram kaybolan mesaj modunu açma ve açılmıyor diyenler için nelerin gereli olduğunu paylaşacağız.

İnstagram uygulamasına gelmekte olan yenilikler bitmek bilmiyor. Uygulamayı kullanan kişilerin gelen yeniliklere yetişmediğini söylememiz doğru olacaktır. İnstagram yöneticileri hesaplara dahil etmiş oldukları yeniliklerle göz kamaştırmaya devam ederken son gelen kaybolan mesaj modu özelliği kullanıcıların dikkatini çekmiş durumdadır. instagram kaybolan mesaj modunu açma ve açılmıyor diyenlerden biriyseniz eğer ilgili bilgileri aktaracağız.

Hesabınızın DM alanına getirilmiş olan bu özelliğin aktif duruma getirilebilmesini nasıl sağlayacağınızı adım adım işleme alacağız. Yeni gelen özellik bir çok kişi tarafından henüz daha fark edilmemiş durumdadır. Uygulamadaki özellik çok farklı açıldığı için nasıl aktif duruma getireceğinizi ele alacağız.

instagram kaybolan mesaj modunu açma ve açılmıyor

instagram kaybolan mesaj modunu açma ve açılmıyor

instagram kaybolan mesaj modunu açma işlemini sağlayabilmeniz için ilk önce instagram uygulamasına giriş gerçekleştirin. Uygulamanıza girişinizi yaptıktan sonra DM yani mesaj bölümünüze gelin. Devamında ise sohbet ettiğiniz bir kişiyle sohbet penceresini açın.

Karşınıza gelen ekranda o kişiyle yapmış olduğunuz görüşmelerin olduğu sayfa gelecektir. Artık burada ne kadar görüşme yapmış olsanız da bir anda hepsini kaybetmeniz mümkündür. İşlemin devreye girmesi için bir mesajın ya da boş bir alanın üzerine gelip sayfayı yukarıya doğru kaydırmanızla birlikte bir anda kararan bir ekran ve tepeden aşağıya gelen emojiler göreceksiniz.

Sohbet penceresi yine aynı kişiyle açık olsa bile mesajlaşmalarınızın tamamı kaybolmuş olacaktır. Özellik eminim sizin de beğeneceğiniz bir özelliktir. Mesajların silinmesi yerine bu formülü kullanmanız yeterlidir. Lakin bazı kullanıcılar tüm işlemleri sağlamasına rağmen ilgili özelliğin devreye girmediğini dile getirmektedir. Sorunun nasıl çözüme kavuşacağını da anlatacağız.

instagram kaybolan mesaj modu açılmıyor

instagram kaybolan mesaj modu açılmıyor diyorsanız eğer özellikten faydalanan farklı bir arkadaşınızın size o şekilde mesaj göndermesini isteyebilirsiniz. Böylelikle uygulama size mesaj alanında kaybolan mesaj özelliğine git diye bir seçenek verecektir.

Siz bu alana tıkladığınız da artık sizde kaybolan mesajı kullanabileceksiniz. Fakat özelliği hiçbir şekilde kullanamıyorsanız uygulamayı kaldırıp yeniden yükleme sağlayabilirsiniz. Ya da instagram yöneticilerine sorun bildir alanından sorunu bildirerek işlemlerini devam ettirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz