instagram indiriliyor da kalıyor inmiyor 2018 yılında bu hatanın çözümü için gerekli olanları anlatacağız. İndirme bekleniyor ise çözüm aşağıda yer almaktadır.

Sosyal medyanın en popüler uygulaması olan instagram telefonlara ilk indirilen uygulama haline gelmiştir. Android kullanıcılarının play store üzerinden indirmiş olduğu bu uygulama ile ilgili son dönemlerde indirme bekleniyor hatası vardı. 2018 yılında da bu sorun daha da artış göstermesinden ötürü problemin ne olduğunu da haliyle kullanıcılar merak eder hale gelmiş durumdadır. Biz de kıymetli okurlarımız için sorunun temelinde yatan nedeni araştırmış bulunuyoruz. Bir çok yöntem olduğundan dolayı bu sorun için tüm yöntem adımlarını denemenizi tavsiye ediyoruz. Böylelikle uygulamayı telefonunuza indirebilecek ve dilediğiniz gibi gezintinizi sağlayabilirsiniz. Kullanıcılar uygulamayı yüklemek için play store bağlantısına giriş işlemi sağlamaktadırlar. Uygulamanın adını yazıp arattıktan sonra karşılarına gelen ekranda ”Yükle” denildikten sonra indirme bekleniyor uyarısıyla karşı karşıya kalınmaktadır. İşte bu durumun çözüm bulması ve artık instagramın sorunsuz bir şekilde android cihazınıza inmesi için hazırladığımız yazınız oldukça işinizi görecektir.

instagram indiriliyor da kalıyor inmiyor 2018

instagram neden inmiyor?, instagramı indiremiyorum, instagram indirme bekleniyor hatası, instagram indirme bekleniyor diyor, instagram hesabını play store üzerinden indirilmesini gerçekleştiremiyorum. Play store giriş sağlayıp instagram yazdıktan sonra yükleme bekleniyor hatası gelince kişiler hatanın temelinde ne yattığını merak etmektedir. Tam bu hususta bizler devreye girerek hatanın giderilmesini gerçekleştireceğiz.

instagram indirme bekleniyor

Belirttiğimiz üzere play store hesabından indirmeye çalıştığınız instagram uygulaması şayet size indirme bekleniyor dediyse üzülmeniz gerek bulunmamaktadır. Play store bağlantısının sol tarafından bulunan ”Menü” alanına tıklıyoruz. Gelen ekran içerisinde var olan ”Uygulamalarım ve oyunlarım” kısmına giriyoruz. Burada güncelleme var ise güncellenen uygulamaların güncellemesini bitmesini bekleyin. Beraberin de tekrar instagram’ı indirmeyi deneyebilirsiniz.

instagram indiriliyor da kalıyor inmiyor 2018, instagram indiriliyor, instagram inmiyor, instagram indirme bekleniyor, indirme bekleniyor instagram, instagram inmiyor 2018

  • Yapılan işlemleri gerçekleştirdikten sonra problem giderilmediyse,
  • ”Ayarlar>Genel>Uygulamalar>Google Play store” alanına girdikten sonra ”Verileri temizle ve ön belleği sil” ikonuna tıklıyoruz.
  • Bunun ardından uygulamayı yüklemeyi deneyelim.
  • Şayet yapılan bu işlem de netice vermez ise telefonunuzun internet veri bağlantısını kontrol ederek telefonu kapatıp açalım.

instagram indiriliyor da kalıyor inmiyor 2018 için belirtilen işlemler çözümünüzü getirecektir.

instagram indiriliyor da kalıyor inmiyor 2018, instagram indiriliyor, instagram inmiyor, instagram indirme bekleniyor, indirme bekleniyor instagram, instagram inmiyor 2018

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz