Merhaba arkadaşlar, yayınlayacağımız bu yazımızda instagram hikayeye her gün teşekkürler ekleme koyma işlemlerinin nasıl yapıldığından bahsedeceğiz.

Birden fazla hesap açabildiğiniz instagram uygulamanıza sürekli olarak yeni güncelleme getirilmektedir. Uygulamaya her gün girenlerden biriyseniz eğer bazı hikayelerde ‘’Teşekkürler’’ yazısını görmüş olmalısınız. İşte bu yazının neden dolayı çıktığını yazımızda konu alacağız. instagram hikayeye her gün teşekkürler ekleme koyma ayarlarını nereden yapacağınızı bildikten sonra sizde artık hikayelerinizin başkaları tarafından böyle görünmesini sağlayabilirsiniz.

 • Bunun için ayarları nasıl yapacağınızı hem yazılı hem de görsel olacak şekilde anlatarak aklınızdaki tüm soru işaretlerini kaldıracağız.

instagram hikayeye her gün teşekkürler ekleme koyma

instagram her gün teşekkürler

instagram her gün teşekkürler nerede diye merak ediyorsanız bu merakınızı hazırladığımız yazımızla birlikte gidereceğiz. Hikaye özelliğinin en çok sevildiği ve en çok kullanıldığı uygulamalardan birisi olan instagram hesaplarında hikaye alanına getirilen özelliklerde her geçen gün artmaktadır. Yeni özelliklerin hesaplara dahil edilmesi ile birlikte kullanıcılarda hızlı bir şekilde bu özelliklerden yararlanmak istemektedir.

 • İnstagram hesabınıza girdiğinizde hikayeler alanında muhakkak ‘’Teşekkürler’’ ibaresini görmüşsünüzdür.
 • Sanki bir özellik gelmiş gibi görünüyor olsa da aslında öyle bir durum değildir.
 • Girdiğinizde bir arkadaşınızın her hikayesinde her gün teşekkürler yazısını paylaştığınızı göreceksiniz.
 • Bundan ötürü de hikayesinin bu şekle getirildiğini anlayabilirsiniz.
 • Siz de hikayenizin aynı şekle dönmesini istiyorsanız ‘’Her gün teşekkürler’’ özelliğini hikayenizde kullanmanız gerekiyor.

instagram hikayeye teşekkürler koyma

instagram hikayeye her gun tesekkurler ekleme koyma

instagram hikayeye teşekkürler koyma işlemlerinizin nasıl yapılacağı konusuna artık geç dediğinizi duyar gibiyim. Hemen işlemlerinizin nasıl devreye koyulacağını aşağıda sizinle paylaştık.

 • İnstagram uygulamasına girişinizi gerçekleştirin.
 • Beraberinde hemen hikaye alanınıza gelen eklemek istediğiniz hikayeyi ekleyin.
 • Ve ardından paylaş demeden önce üst tarafta bulunan dikdörtgen şeklindeki gülen surata tıklayın.
 • Buraya tıkladıktan sonra karşınıza gelen seçeneklerin arasında ‘’Her gün teşekkürler’’ özelliğini göreceksiniz.
 • Onun eklemesini yaptıktan sonra paylaşımınızı artık gerçekleştirebilirsiniz.

Yapmış olduğunuz paylaşım ile birlikte artık her gün teşekkürler özelliğini sizde kullanmış oldunuz. Bu alana geldiğinizde sizde özellik görünmüyor ise bunun nedeni farklıdır. Özellik henüz daha sizin hesabınıza dahil edilmemiştir. Doğal olarak uygulamayı güncellemediğiniz anlamına gelmektedir. Bundan ötürü uygulamayı kaldırıp tekrar yükleme sağlayın.

Önceki İçerikZOOM çıkış yapma yapamıyorum
Sonraki İçerikZOOM şifre değiştirme değiştiremiyorum
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz