Paylaş

Kıymetli arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz yazımızda ZOOM çıkış yapma yapamıyorum sorunu ile ilgili ayarlarınızı hangi alandan sağlamanız gerektiğini detaylıca inceleyeceğiz.

Telefonlarımızın mağazası üzerinden indirmiş olduğumuz uygulamaların tamamına giriş sonrasında çıkışın nereden yapıldığı gösterilmektedir. Yine aynı şekilde uzaktan eğitim programı olan ZOOM uygulamasından da bu işlemi gerçekleştirmeniz mümkündür. Lakin siz ZOOM çıkış yapma yapamıyorum diye bir araştırma içerisine girdiyseniz ya da oturumu kapatmanın nerede olduğunu bilmiyorsanız doğru yerdesiniz demektir.

  • Yazıya döktüğümüz bilgileri kaleme almanız ile birlikte açmış olduğunuz oturumu sorunsuz şekilde kapatabileceksiniz.
  • Tek isteğimiz ise verdiğimiz yazılı ve görsel olan bilgileri doğru bir şekilde devreye almanızdır.

ZOOM çıkış yapma yapamıyorum

zoom oturum kapatma

ZOOM oturumu kapatma ayarını uygulamada her yere giriş yapmanıza rağmen bulamadıysanız üzülmeyin. Çünkü çıkışın bulunamamasının nedeni uygulamanızın İngilizce olması ile ilgilidir.

  • Çıkış işlemlerinin devreye girebilmesi için ilk olarak uygulamanızı açın.
  • Ve daha sonrasında alt tarafta bulunan ‘’Settings’’ yazan kısma giriş gerçekleştirin.

Bu alana geldiğinizde ise üst tarafta bulunan adınız ve soyadınızın olduğu bir bölüm belirecektir. Oradan isminizin olduğu yere tıklayın.

ZOOM sign out yani oturum kapatma ayarını bu alana tıkladığınız göreceksiniz. Açılan sayfayı hafif aşağıya doğru indirdiğinizde sign out yazısını görmüş olacaksınız. Bunun üzerine dokunmanız ile birlikte artık ZOOM uygulamanız ile ilişkiniz kesilecektir.

ZOOM çıkış yapamıyorum

ZOOM cikis yapma yapamiyorum

ZOOM çıkış yapamıyorum probleminiz için bahsettiğimiz ayarları yapan kullanıcıların bazıları hesaptan çıkış yapamadıklarını dile getirmektedir. Nedeni ise genel itibariyle bağlantı kesikliği ve yavaş olan internet ile alakalıdır.

O yüzden internet bağlantınızı gözden geçirip tekrar aynı işlemleri deneyin. Bu çözüm bulmaz ise arka planda çalışan uygulamalarınızı kaldırarak yeniden deneme gerçekleştirmesi sağlayın. Normalde bazı kullanıcılar uygulamanın içerisinden bu işlemi yapmıyor.

Uygulamayı telefon ya da bilgisayarından kaldırdıklarında çıkış yapmış olduklarını düşünüyorlar. Aslında böyle bir durum söz konusu değildir. Uygulamanın kaldırılması sadece ekranda görünmemesini sağlar. Oysaki siz arka olanda hala daha uygulama da görünürsünüz. Varsa ZOOM uygulamanız için soracağınız farklı bir konu bize bunu yorumdan bilirsiniz. Umarım faydalı bir yazı olmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here