instagram hikayeme bakanlar gözükmüyor yada duruma bakanlar görünmüyor ise bu durumda ayarlarınızı kontrol etmeniz gerekecektir. İnstagram’da hikaye paylaşımı sonrasında gelen hikayenize bakan sayınız gözükmüyorsa yapılacak olan işlem ayarları için haberimize bakmanız yeterlidir.

Resim ve video paylaşımı olarak bilinen instagram uygulamasında her geçen gün yeni bir özellik eklenmektedir. Kendini sürekli geliştirmesinden dolayı kısa süre içerisinde geniş kitlelere ulaşmayı başarmıştır. İnstagram’da hikaye özelliği de oldukça sevildi. Hatta bu özellik öyle bir hal aldı ki kullanıcılar paylaşım yapmayı unutur oldu. İçeriğini kontrol edeceğiniz bu yazımızda ise yapılan durum paylaşımlarına kimlerin baktığını nasıl görebileceğinizi konu alacağız. Çünkü son zamanlar da instagram kullanıcıları hikayelerini paylaştıktan sonra hikayeye bakan sayılarını görememeye başlamış durumdalar. Bu sorunun neyle alakalı olduğunu ve bu sorunun ortadan kaldırılacak çözüme ulaşabilmesi için nelerin yapılması gerektiğini adım adım sizlere sunacağız. Böylelikle hikayeye kimlerin baktığını ve buna bağlı bak kitlenin tamamını öğrenmiş olacaksınız.

instagram hikayeme bakanlar gözükmüyor

instagram hikayeme bakanlar gözükmüyor, instagram durum bakanlar görünmüyor, durum sayım gözükmüyor, durum sayım gelmiyor, instagram hikayeye bakanları göremiyorum, instagram hikayeme kim bakmış, instagram hikayeme en son bakanlar, instagram hikayemi kimler gördü çıkmıyor ise sebepleriyle birlikte çözümü de ardından gelecektir. Yaşanan sorunun çözümüne varacağınız işlem ayarlarını huzurunuza sunmuş bulunuyoruz. Gelin birlikte bakalım ayarlara.

İnstagram durum sayım gözükmüyor

İnstagram hesabınıza giriş sağladıktan sonra beğendiğiniz bir kareyi hikaye alanında paylaşmak istiyorsunuz. Yapılan paylaşım tek bir nedeni bulunmaktadır. O da takipçi kitlenizi sizin beğendiğiniz resme bakıp sizlere yorum yapması ya da tebrik etmesi olacaktır. Lakin bu son dönemlerde hikayeye bakan kişilerin gözükmediğine yönelik sorunlar ortaya çıkmıştır. Bizde hazırladığımız içerik ile birlikte sorunu tamamen ortadan kaldıracağız.

 • Öncelikle hikayeye bakanların sayısı gözükmüyorsa bu durumda yapılması gereken ilk kontrol internet bağlantısıdır.
 • Ağınızın yavaşlığı yada internetin gitmesinden ötürü bu sayı sizlere hiç ulaşmamaktadır.
 • Yapılan kontroller neticesin de eğer paylaşım sağlanan hikaye ile alakalı olarak kendinize özgü yada gizleme yaptıysanız bundan dolayı da hikayeler başkalarına gözükmeyecektir.

instagram durumuma bakanları göremiyorum

Belirtilen işlem ayarlarını ve kontrollerini sağladıktan sonra hala daha sayı gözükmüyor ise bu durumda yapılacak adımlar instagram hikaye ayarları içerisinde olacaktır.

 • Bunun için de ilk olarak instagram hesabımıza giriş gerçekleştiriyoruz.
 • Daha sonrasında hikaye alanına giriyoruz.
 • Bu alana giriş yaptıktan sonra hikayeyi paylaşılan alan gelecektir.
 • Bu alanın sol üst köşesinde yer almakta olan ”Ayar” şeklindeki ikona tıklıyoruz.
 • Yapmış olduğumuz müdahaleler ile birlikte karşınıza gelen ekranda ”Hikaye ayarları” diye bir ikon bulacaktır.
 • ”Hikaye ayarları”  bölümüne giriş sağladıktan sonra ”Hikayeyi gizle” şeklinde bir buton göreceksiniz.
 • Hikayeyi gizle butonunun oraya tıkladığımız da burada daha öncesinde seçtiğiniz kullanıcılardan ötürü hikayeniz deki sayı gözükmemektedir.
 • Onların yanındaki tikleri kaldırmanız yeterli olacaktır.

Yapılan müdahaleler ile birlikte instagram hikayeme bakanlar gözükmüyor sorun çözüme kavuşmuş olacaktır. Aklınıza takılan soru işaretlerini yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

instagram hikayeme bakanlar gözükmüyor, instagram durum bakanlar görünmüyor, durum sayım gözükmüyor, durum sayım gelmiyor, instagram hikayeye bakanları göremiyorum, instagram hikayeme kim bakmış instagram hikayeme bakanlar gözükmüyor, instagram durum bakanlar görünmüyor, durum sayım gözükmüyor, durum sayım gelmiyor, instagram hikayeye bakanları göremiyorum, instagram hikayeme kim bakmış instagram hikayeme bakanlar gözükmüyor, instagram durum bakanlar görünmüyor, durum sayım gözükmüyor, durum sayım gelmiyor, instagram hikayeye bakanları göremiyorum, instagram hikayeme kim bakmış

27 YORUMLAR

 1. Merhabalar, benim durumlarımda bakanları göremiyorum. Sadece kaç kişinin baktığının sayısını görebiliyorum? Yardımcı olurmusunuz?

  • Merhaba

   Şuanda tespit genel olduğu için bir diğer instagram güncellemesinin gelmesini beklemeniz gerekiyor. Güncelleme ile birlikte sorun kalkacaktır. Sunucu kaynaklı anlık sıkıntılarda sizlik bir durum olmamaktadır.

 2. Hikayeme bakanlar gözükmüyor sayı sürekli artıyor ama hala gözükmüyor. Öne çıkan hikayelerimde bakanlar yok diyor. Hikaye kontrollerim doğru

 3. Güncellenen bi versiyonda kimler bakmış görebiliyoduk. Bi ara sayı yerine isimlerde görünüyodu. O versiyon hangisi hatırlayanlar varsa onu kurup görebilirmiyiz bilenler varmıdır

 4. Merhaba
  Benim dikkatimi çeken başka bir konu var bi dönem iş yaptığım kurumun resmî sayfasını takip ediyorum kurumda beni takip ediyordu sonra bıraktı
  Ama storylerimi kurumun yetkilisinin kendi şahsi hesabından bakıldığını fark ettim
  Emin olmak içim hiç yapmadığım kadar peş peşe sürekli storyler attım ve her paylaşımıma baktığını gözlerimle gördüm tekrar tekrar baktım
  Ama ilginç olan birkaç saat sonra arkadaşıma anlatırken göstermek istediğimde hiçbir paylaşımda bakanların listesinde görünmüyor hesabına baktım açık kapatmamış bunu nasıl yapmış olabilir şoktayım ilk baktığımda tüm hikayelerimde baktığı görülürken birkaç saat sonra hiçbir paylaşımda yoktu!?

 5. Merhaba, bugün başıma birşey geldi , ben instagramda arkadaşlarımın hikayelerine bakıyorum ama hiçbirinde bakanlar kısmında benim adım gözükmüyor neden anlamadım , yardımcı olabilir misiniz ?

 6. Merhabalar,
  Herkese açık kişisel blog bir hesabım var. Her gün yaptığım hikaye paylaşımlarına ortalama 500-600 kişi bakarken son 2-3 gündür sadece 15-20 kişi bakıyor. Ayarlarda bakmadığım yer kalmadı. Ayrıca bu 15-20 kişi genelde aynı. Hesabımda herhangi bir içerik değişikliği filan da yapmadım. Yardımcı olursanız çoook sevinirim.

 7. Merhaba,
  Benim hikayeye bakanlar kismina girince, sayi olarak bir kisi fazla yaziyor.Ama görüntülenler kismina bakinca göremiyorum.Mesela sayi olarak 7 kisi yaziyor ama kimlerin baktigina bakiyorum 6 kisinin resmini görebiliyorum.Bunun nedeni nedir acaba?Yardimci olursaniz sevinirim.

 8. Merhabalar Instagram’da ki hikayemi paylaştıktan sonraki gören kişileri görememe sorunum devam etmekte bütün talimatları okuyup yaptım ama ne yazık ki sıkıntım devam ediyor yine göremiyorum

 9. Merhabalar benim sorunum hikayemi izleyenlerin sayısını görebiliyorum fakat kimler izlemiş göremiyorum,bir diğer sorun da konum herkese açık hikayelerini göremiyorum ,bütün ayarlamalar ve güncellemeler tamam yine de olumsuz yardımcı olursanız sevinirim?

 10. Hikaye attım kaç kişi bakmış gözükmüyor bakanlar oldu begenenler oldu ama kaç kişi baktı göstermiyor henüz kimse bakmadı diyor yan hesaba geçtim oraya da aynı durumu attım orada gözüküyor kendi hesabımda gözükmüyor ne yapmm lazım

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz