instagram hikayeler siyah ekranda açılıyor. İnstagram hesabında takipçilerin paylaştığı hikayeler karanlık gözüküyor ise çözüm ve nedenleri yazımızda bulunmaktadır.

İnstagram’ın hikaye özelliği her kullanıcısı tarafından oldukça sevilmiş durumdadır. Bu sebepten ötürü her bir yenilikte muhakkak hikaye alanına da bir özellik getirmektedir. Fakat hikaye adımında yaşanan siyah ekran problemi her geçen gün daha da artınca durum için yazımızı hazırlama gereksiniminde hissettik. İnstagram hesabında takip ettiğimiz kişilerin hikayeleri karanlık geldiğinden ötürü sorularında ardı arkası kesilmemektedir. Problemin kendi uygulamasıyla alakalı olduğunu düşünenden tutunda, kendi telefonuyla ilgili dahi sorun olduğunu iletenler bulunmaktadır. Aslında burada temelde yatan neden sunucularla alakalı olduğunu belirtmekte fayda bulunmaktadır. Yani bu sorunun kendiliğinden giderilmesini beklemek en makul olacak işlemlerden birisidir. Onun haricinde sizlerin de yapması gereken bir kaç işlem bulunmaktadır. Bunların neler olduğuna gelin birlikte göz atalım.

instagram hikayeler siyah ekranda açılıyor

instagramdaki hikayeler neden karanlık?, instagramdaki hikayeler siyah geliyor, instagram karanlık gelen hikayelerin sebebi nedir?, instagram hikayeler siyah ekranda açılıyor. İnstagram uygulamasında arkadaşlarımızın paylaşımını sağladığı hikayelerin sürekli siyah veya karanlık gözükmesi canınızı sıkabilir. Biz de bu can sıkıntınızın giderilebilmesi ve sizlerin soruna çözüm bulabilmeniz için işlemleri kaleme almış bulunuyoruz.

instagram hikayeler karanlık gözüküyor

Takipçilerimiz tarafından paylaşılan hikayelerin karanlık gözükmesinin uygulama ya da telefon kaynaklı olmadığını yukarıda paylaşmıştık. Yani bu ve benzeri hatalar bazen sunucu kaynaklı olabiliyor. Tabi farklı sorunlarda bu durumun ortaya çıkmasına sebep verebilmektedir.

Öncelikle hikayeyi paylaşan kişi elini arkaya koyarak sadece karanlık bir hikaye paylaşmış olabilir. Bunun dışında internet bağlantınız ile alakalı sorun yaşıyor olabilirsiniz. Mobilden bağlanıyorsanız wifiye, wifiden bağlanıyorsanız mobile bağlantı kurmanız gereklidir. Bunun dışında uygulamayı telefondan kaldırıp yeniden yükleme sonrasında telefonu kapatıp bir açalım. Tekrarında uygulamaya giriş gerçekleştirelim.

Şayet sorun devam ederse bu durumda sunucu kaynaklı bir problem olmasından ötürü instagram’ın soruna müdahil olmasını beklemeniz en doğru yapacağınız işlemlerden birisidir.

instagram hikayeler siyah ekranda açılıyor için aklınıza takılan soruları yorumdan bize iletebilirsiniz. Sizlere hata çözümleri hususunda yardımımızı cevap olarak ileteceğiz.

instagram hikayeler siyah ekranda açılıyor, hikayeler karanlık gözüküyor, instagram siyah ekran hatası, instagram hikayeler karanlık, instagram hikayeler karanlık gözüküyor, instagram hikayeler siyah ekranda geliyor

Önceki İçerikinstagram arşivi bulamıyorum gözükmüyor
Sonraki İçerikinstagram biyografi yazılarımı ortalayamıyorum
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz