instagram hepsini gördün nedir uyarı neden gelir son zamanlarda instagram gezintilerin de karşımıza çıkan bu bilgilendirmenin ne anlama geldiğini anlatacağız.

Son zamanların tartışmasız en popüler sosyal medya ağlarından biri olan instagram’da yenilikler dur durak bilmemektedir. Görüntülü konuşma özelliği, IGTV ile birlikte kitlenin aktif süresinin uzatılmasında büyük bir pay sahibi olan instagram hesabında yeni bir bilgilendirme daha getirildi. Gezinti sağladığımız sırada bir anda karşınıza çıkan Hepsini gördün uyarısıyla karşı karşıya kalınca noldu diye bir araştırma içerisine giriyoruz. Bu gelen uyarı aslında yerinde bir uyarıdır. Sizin o uygulama içerisinde ne kadar zaman kaybettiğinize ya da ne kadar vakit geçtirdiğinize ilişkin bir uyarıdır. Gelen uyarının asıl amaçlarından birisi de uygulama içerisinde ne kadar vakit geçirdiğinize ilişkin değildir. Sizin sürekli aynı gönderileri sürekli bakmamanız için gerçekleştirilmiştir. Neden ve sebepleri noktasında tüm detay bilgilendirmelerini ise aşağıda daha kapsamlı bir şekilde konu almış bulunuyoruz.

instagram hepsini gördün nedir uyarı neden gelir

instagram hepsini gördün uyarısı geliyor, instagram hepsini gördün ne demek, instagram gezinti sırasında hepsini gördün bilgilendirmesi geliyor, hepsini gördün ne anlama gelmektedir? İnstagram uygulamasının kullanıcıları için özel olarak getirmiş olduğu bu bilgilendirme hangi şartlarda ve ne zaman karşınıza çıkmaktadır. Tüm bu bilinmezlikleri kaleme alacağız.

instagram hepsini gördün nedir

Gelen yeni özellik instagram kullanıcılarının oldukça işinizi görecektir. Sürekli aynı gönderileri görmekten sıkılan kişiler çoğu kez uygulamadan çıkıyordu. İnstagram’ın da aktif süresini uzatma amacı olmasından ötürü bu sıkıntının ortadan kaldırabilmesi için böyle bir özelliği kullanıcıların huzuruna sundu. Peki instagram hepsini gördün ne zaman gelir? Bunun ne zaman geldiğini hemen sizinle paylaşalım. İlk olarak sürekli aşağıya doğru çekip gelen yeni gönderileri görme isteğimiz hiç bitmemektedir.

Belli bir süreden sonra artık hep eski gönderileri gördüğünüzün farkına varıyorsunuz. Haliyle bu da can sıkıntısına sebep vermekte ve yok yere zaman kaybına yol açmaktadır. İnstagram’da kullanıcıların bu durum ile karşı karşıya kalmaması için gönderileri görenlere uyarı vermektedir. Son 2 gündeki tümy eni gönderileri gördün. Şeklinde gelen bu uyarı sonrasında kullanıcılar artık eski gönderilere bakmadan hikayelere bakabilsinler diye.

Aslında oldukça yerinde bir güncelleme geldi diyebiliriz. Merak edenler yazımızı okuması yeterli olacaktır. İyi gezintiler dilerim.

Önceki İçerikAndroid telefonumda silinen uygulamaları geri getirme
Sonraki İçerikinstagram hesap gizlilik değişiklikleri göremiyorum
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz