Android telefonumda silinen uygulamaları geri getirme işlemi için yapılması gerekenleri kaleme aldık. Kaldırılan uygulamaların geri yüklenmesi için detaylar yazımızda.

Akıllı telefonların hızla gelişmesiyle birlikte farklı farklı uygulamalarda telefonlarımızda yer almak için baş göstermektedir. Her geçen gün yeni bir uygulamaların çıktığı bu dönemde hangi uygulamayı indireceğimizi şaşırmış bulunuyoruz. Android telefonların kütüphanesi olarak bilinen Playstore üzerinden indirmiş olduğumuz uygulamalar telefonumuzun menü alanına gelmektedir. Facebook, twitter, instagram, youtube ve oyun programları gibi tüm uygulamaları telefonumuza yüklemekteyiz. Telefonumuzda yer alan bu uygulamaları istemsizce ya da bilgimiz dahilinde olmadan silinmesi sonrasında üzüntüye girebiliyoruz. İşte yaşanan bu üzüntünün tekrarlanmaması için yapacağınız işlemleri sizler için araştırdık. Ve araştırmalarımız sonrasında android telefonunuzda silinen uygulamanın tekrar geri yüklenebilmesi için hangi yolların izleneceğini adım adım paylaşacağız. Sizden isteğimiz anlatımını yaptığımız işlemleri harfiyen uygulamak olacaktır.

Android telefonumda silinen uygulamaları geri getirme

Android telefonumda facebook silindi, android telefonumda instagram silindi, android telefonumda silinen uygulamaları geri getirmek istiyorum, android telefonumda silinen uygulamalar geri gelir mi? Gibi bir çok soruların yanıtı hazırlanan makalemizde detaylı şekilde kaleme alınmıştır.

telefonumda silinen uygulamayı geri getirme

Android telefonumuza indirilen bir uygulamayı yanlışlıkla sildiniz diyelim. Böyle bir durumda üzüntüye girmenizi istemiyoruz. Çünkü sizler için hazırlamış olduğumuz bu yazımızda gerekli işlem adımlarını kapsamlıca ele almış bulunuyoruz. Yapılan işlem ayarları sonrasında hangi uygulamayı silerseniz silin geri yükleme işlemini tekrar sağlayabilirsiniz.

Android telefonumda silinen uygulamaları geri getirme, silinen uygulamayı geri getirme, silinen uygulamayı geri yükleme, yanlışlıkla uygulamayı sildim, telefonumda silinen uygulamayı geri getirme, telefonumda silinen uygulamayı geri yükleme

  • Öncelikle uygulamayı yanlışlıkla sildikten sonra ilk yapmanız gereken işlem ”Play store” uygulamasına giriş yapmak olacaktır.
  • Buraya giriş sağladıktan sonra sol üst bölümde bulunan üç çizgi üst üste olan alana tıklayalım.
  • Sonrasında önümüze gelen ekranda ”Uygulamalarım ve oyunlarım” seçeneğine tıklayıp biraz bekledikten sonra önünüze seçenek gelecektir.
  • Gelen seçenek alanından ”Tümü” kısmına tıklıyoruz.
  • Burada önceden yüklenen uygulamalarınızı göreceksiniz.
  • Bu uygulamalar içerisinde hangisini tekrar geri yüklemek istiyorsanız ona dokunmanız yeterli olacaktır.

Yapılan işlemler sayesinde Android telefonumda silinen uygulamaları geri getirme problemi de mazi olmuş olacaktır. Eğer bu aşamada hala daha sorun ile karşı karşıya kalırsanız bu durumda yorum alanında durumu iletmeniz yeterli olacaktır.

Android telefonumda silinen uygulamaları geri getirme, silinen uygulamayı geri getirme, silinen uygulamayı geri yükleme, yanlışlıkla uygulamayı sildim, telefonumda silinen uygulamayı geri getirme, telefonumda silinen uygulamayı geri yüklemeAndroid telefonumda silinen uygulamaları geri getirme, silinen uygulamayı geri getirme, silinen uygulamayı geri yükleme, yanlışlıkla uygulamayı sildim, telefonumda silinen uygulamayı geri getirme, telefonumda silinen uygulamayı geri yükleme

5 YORUMLAR

  1. Merhabalar…Samsung telefonumdan e posta uygulamasını kaldırdım yanlışlıkla. Tekrar yüklemek için dediğinizi yaptım ama o uygulama görünmüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz