instagram Durduruldu Calısmıyor Kapanmaya Zorla uyarısıyla karşı karşıya kalıyorsanız artık korkmanıza gerek bulunmamaktadır. İnstagram hesabında gezinti sağlarken beklenmedik şekilde durduruldu ise bu durumda yapmanız gerekenleri yazımızda konu alacağız.

Dünya genelinde kısa süre içerisinde ün yapan resim ve video paylaşım platformu olan İnstagram uygulamasında yakın zaman içerisinde başlayan durduruldu hatası ile alakalı problemi makalemizde ele alacağız. İnstagram hesabında gezinti sağladığımız sıra da bir anda instagram çalışmayı durdurdu hatasıyla karşı karşıya kalan kullanıcılar için sorunun giderilebilmesi için yapılacak olan işlem adımlarını ve bu soruna sebebiyet veren nedenleri ele alacağız. Öncelikle hesabınızda gezinti yaptığınız sıra da bir anda böyle bir hata ile karşı karşıya kaldıysanız bu durumun temelinde yatan sebeplerden birisi önbelleğin yetersiz ya da güncellemenin gelmiş olmasına rağmen henüz yapılmamasından kaynaklanmaktadır. Şimdi sizlere bu problemin çözümü için yapmanız gerekenlere değineceğiz.

instagram Durduruldu Calısmıyor Kapanmaya Zorla

instagram çalışmayı durdurdu, instagram çalışmıyor, instagram kapanmaya zorla, instagram durduruldu, instgram beklenmedik şekilde durduruldu, instagram hesabım durduruldu problemi için artık üzülmenizi gerektirecek bir durum söz konusu değildir. Yapılması gerekenleri aşağıda kapsamlı olarak yer vereceğiz. Yapacağınız işlemler sonrasında problem çözüme kavuşacaktır.

İnstagram Çalışmıyor

İnstagram hesabında gezintimiz esnasında ”Çalışmayı durdurdu” uyarısı sonrasında ilk olarak yapmanız gereken işlem ön belleğin temizleme işlem adımlarını sağlamak olacaktır.

  • Anroid ve iPhone cep telefonlarında ön belleğin temizlenmesi ve verilerin tamamının temizlenmesi için ”Ayarlar” alanına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Bu alandan verilerin temizleme işlemlerini yapılandıracağız.
  • Yaptığımız işlem ardından cihazı kapatıp tekrar açalım devamında tekrar instagram uygulamasına giriş sağlayalım sorun devam ediyorsa aşağıdaki adımları yapılandıralım.

instagram Durduruldu Calısmıyor Kapanmaya Zorla, instagram çalışmayı durdurdu, instagram çalışmıyor, instagram kapanmaya zorla, instagram durduruldu, instgram beklenmedik şekilde durduruldu, instagram hesabım durduruldu

İnstagram Çalışmayı Durdurdu

Ön belleğin temizlenmesine rağmen hala daha durduruldu uyarısı ile karşı karşıya kalıyorsanız bu durumda güncellemeleri kontrol edeceğiz.

İnstagram uygulamasına güncelleme gelip gelmediğini kontrol edebilmeniz için Apple store ya da Play store uygulamasına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.

Hesaba giriş sağladıktan sonra ”İnstagram” uygulamasına giriş işlemi gerçekleştirelim. Sonrasında güncelleme var ise güncellemeyi yapılandıralım.

Buradaki ayarları yaptıktan sonra hesabı silelim, tekrardan yüklemeyi sağladıktan sonra hesabınıza giriş işlemi sağlayabilirsiniz. Sorun yapmış olduğumuz işlem ayarları sonrasında giderilecektir.

instagram Durduruldu Calısmıyor Kapanmaya Zorla, instagram çalışmayı durdurdu, instagram çalışmıyor, instagram kapanmaya zorla, instagram durduruldu, instgram beklenmedik şekilde durduruldu, instagram hesabım durduruldu

İnstagram Kapanmaya Zorla

Yaptığımız tüm işlem ayarları sonrasında hala daha sorun devam ediyorsa bu durumda son olarak internet veri bağlantınızı kontrol ediniz.

İnternet bağlantınız da da sorun yok ise başka bir arkadaşınızın telefonundan giriş yapmayı deneyin eğer onda öyle bir sorun yoksa telefonunuz kaynaklı sorun yaşıyorsunuz demektir.

Eğer instagram hesabında karşılaştığınız farklı bir sorun var ise bunu yorum alanında belirtmeniz yeterli olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz