instagram Aradıklarım Gözükmesin Geçmişi Silme gibi sorunlarınızın ortadan kaldırılabilmesi ve gezintinizi daha rahat yapabilmeniz için makalemizi hazırladık. İnstagram uygulamasında arama ve harf geçmişini silme, geçmiş bilinmesin gibi tüm içerikleri yazımızda anlayacağız.

Facebook, twitter yanı sıra instagram uygulamasında da yapmış olduğumuz kişi aramalarının başkaları tarafından gözükmesini her kullanıcı gibi siz de bilinmesini istemiyorsunuzdur. Dolayısıyla konu ile alakalı ayarların nasıl yapılacağına ilişkin incelemeleri sizler için gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Yapacağımız işlem adımları sonrasında instagram uygulamasında da arama geçmişini sorunsuz bir şekilde silerek aradıklarınız ile ilgili işlemlerin diğer kişiler tarafından gözükmesine engel olabilirsiniz. Bu işlemi tüm kullanıcıların bildiğine eminim lakin bilmeyen kullanıcılarımıza saygı duyduğumuzdan ötürü tüm işlem adımları tek tek olacak şekilde sizlerin huzuruna sunmuş olacağız.

instagram Aradıklarım Gözükmesin Geçmişi Silme

aradıklarım gözükmesin, instagram harf geçmişi gözükmesin, harf geçmişi gözükmesin, instagram geçmiş bilinmesin, instagram geçmiş silinmiyor, instagram uygulamasında arama geçmişinin gözükmemesi ve yapılan aramaların kimse tarafından bilinmesini ya da gözükmesin istiyorsanız yapılacak işlem adımlarını aşağıda yer vereceğiz.

İnstagram Geçmiş Bilinmesin

İnstagram uygulamasında yapmış olduğumuz arama bölümünün başkaları tarafından bilinmemesi adına yapılacak olan işlem ayarlarını sizlere sunumunu gerçekleştireceğiz. Yapacağınız ayarlar sonrasında artık kimi ararsanız arayın harf geçmişi kimse tarafından gözükmeyecektir.

  • Böylelikle gezintinizi ve aramalarınızı gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.
  • Bir çok kişinin başına bela olan bu sorunun giderilebilmesi için aşağıdaki adımlarımızı incelemeniz yeterli olacaktır.

İnstagram Harf Geçmişi Gözükmesin

Yapılan aramalarınız ile ilgili harf geçmişinin başka kişiler tarafından gözükmemesi adına ilk olarak instagram uygulamasına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.

  • Uygulamaya giriş işlemi yaptıktan sonra sağ üst alanında bulunan ayarlar bölümüne giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Bu alana giriş işlemi gerçekleştirdikten sonra sayfanın alt alanında yer alan ”Arama Geçmişini Sil’‘ bölümüne tıklıyoruz.
  • Eğer göremiyor ya da bu işlemi sağlayamıyorsanız bu durumda şöyle tarif edebiliriz. Hesabınızdan çıkış yap dediğiniz alanın iki üst kısmında bu alan yer almaktadır.
  • Böylelikle harf geçmişinin temizlemesini gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

instagram Aradıklarım Gözükmesin Geçmişi Silme, aradıklarım gözükmesin, instagram harf geçmişi gözükmesin, harf geçmişi gözükmesin, instagram geçmiş bilinmesin, instagram geçmiş silinmiyor

instagram Aradıklarım Gözükmesin Geçmişi Silme, aradıklarım gözükmesin, instagram harf geçmişi gözükmesin, harf geçmişi gözükmesin, instagram geçmiş bilinmesin, instagram geçmiş silinmiyor

İnstagram arama geçmişinin gözükmemesi için yapacağınız ayarlar bu kadardır. Uygulama hakkında farklı sorunları yorum alanında iletmeniz yeterli olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz