instagram Coklu Resim Yüklenmiyor Paylaşılamıyor problemin temelinde yatan sorunun ne olduğunu yazımızda detaylı olarak ele alacağız. İnstagram çoklu fotoğraf silemiyorum gibi ayarların yapılandırılması için yapılması gerekenleri makalemizde ele alacağız.

Her geçen gün getirmiş olduğu yenilikler ile birlikte kullanıcılarının göz bebeği haline gelen instagram uygulamasında son zamanlarda yine yeniliklerine birini daha getirdi. Çoklu paylaşım özelliği ile birlikte artık gezinti sırasında yapmış olduğumuz güzellikleri çekip paylaşımları tek bir şekilde günlere bırakmaya gerek kalmadan kendiliğinden aynı anda tek bir kare içerisinde paylaşım sağlayabilirsiniz. Ancak bu durum bazı kullanıcılar için geçerli olmamasından ötürü oldukça sorunlar yaşanmaktadır. Yani şöyle düşünün tüm özelliklerinden herkes yararlanabiliyor fakat siz gelen yeni bir özellikten yararlanamıyorsunuz. Dolayısıyla konunun ve sorunun temelinde yatan neden araştırması tarafımızdan gerçekleştirildi. Eğer siz de çoklu olacak şekilde resim paylaşımı gerçekleştirmesini sağlanmıyorsa bu durumda yapmanız gereken işlem aşağıdaki adımları incelemeniz yeterli olacaktır.

instagram Coklu Resim Yüklenmiyor Paylaşılamıyor

instagram çoklu resim yükleme, instagram çoklu resim paylaşma, çoklu resim paylaşamıyorum, çoklu resim silinmiyor, instagram resim silme, instagram çoklu paylaşım, resim paylaşma adımında yaşanan aksaklıkların ve sorunun giderilebilmesi adına yapılması gerekenleri makalemizde ele almış bulunmaktayız.

İnstagram Çoklu Paylaşım

Öncelikle sadece çoklu paylaşım olarak değil tüm yeni gelen özellikler için geçerli olan bir durum söz konusudur ki, bu durum şudur;

  • Öncelikle instagram uygulaması yeni getirmiş olduğu bir özelliği tüm kullanıcılarına aynı anda sunamaz,
  • Dolayısıyla sıra ile yapılan bu güncellemeler sizin telefonunuzda gelmeden sizin gelecek olan yeni bir özelliği kullanma gibi bir durumunuz söz konusu dahi olamaz,
  • Bu sebepten ötürüdür ki, eğer özellik sizin telefonunuzda gelmediyse bu güncellemenin instagram tarafından henüz daha sizin telefonunuzda getirmemesinden kaynaklıdır.

İnstagram Çok Resim Yükleme

Telefonunuzda bu güncellemenin geldiğini ancak uygulamadan yararlanamadığınızı anladıysanız bu durumda sonuç farklılaşacaktır.

  • Bu tip durumda yapılması gereken işlemlerden biri instagram uygulamasını öncelikle telefonunuzdan kaldırmak olacaktır.
  • Uygulamayı kaldırdıktan sonra tekrar yüklemeyi denediğinizde zaten yeni bir güncelleme olup olmadığı sizlere yansıtılmış olacaktır.
  • Bu durumda hemen güncellemeyi yenilemeniz yeterli olacaktır.
İnstagram Resim silme

Çoklu paylaşılan resmi içerisinde sadece tek bir şekilde paylaşım sağlayıp silemezsiniz onu da aynı şekilde silebilirsiniz.

instagram Coklu Resim Yüklenmiyor Paylaşılamıyor, instagram çoklu resim yükleme, instagram çoklu resim paylaşma, çoklu resim paylaşamıyorum, çoklu resim silinmiyor, instagram resim silme, instagram çoklu paylaşım

İnstagram uygulamasında aklınıza takılan farklı soruları yorum bölümünde tarafımızda bildirmeniz yeterli olacaktır.

İyi gezintiler dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz