Facebook hesabım kendi kendine kapanıyor, Facebook hesabı açar açmaz kapanıyor sorunu için kapanmaması adına gerekli çözümü sizlere sunduk.

Facebook hesabınızda yaşanan tüm sorunlarla ilgili gerekli çözüm ve sorun adımlarını sizlerle paylaşıyoruz. Bu yazımız da ise kapatılan bir hesap sonrasında yerine yenisini açtığınız da o da kapanıyor ise eminim sinir oluyorsunuz. Sorun ne? Problem nasıl giderilir? Soruları sormaktan bile sıkıldığınız anlar bile oluyordur. Sizler için hazırlanan bu haberimizle birlikte artık bu ve benzeri soruların çözümü gelmiş olacaktır. Facebook hesabım sürekli kapanıyor nedenini öğrenmek basittir. Çünkü siz hesabınızda siyaset, rahatsız edici bir paylaşım ya da siyaset ile ilgili bir paylaşım yaparsanız hesabınız şikayet üzerine kapatılacaktır. Kapanan hesabın geri açılması için de size bahsedilen forum üzerinden facebook yetkilileri ile iletişime geçmeniz mümkündür. Yalnız siz yeni bir hesap açtığınız da onunda hemen kapatılması inanın ne kadar moral bozmakta bunu anlayabiliyoruz. Hatta bazı kullanıcılarımız yeter artık numara kalmadı facebook açmaktan demektedir. Başkalarının numaraları üzerinde facebooklar dahi açılmakta olduğu için bu soruna artık dur deme zamanı geldiğini anlayarak yazımızı sizler için hazırlamış bulunuyoruz.

Facebook hesabım kendi kendine kapanıyor

Facebook açıyorum kapanıyor, facebook yeni hesaplarım kapanıyor, facebook açtıkça kapanıyor, facebookum sürekli kapatılıyor, facebook neden kapatılıyor, facebook kapanmasın, facebook hesabım kapanmasın. Yeni telefon üzerinden açılan bir hesabın anında facebook tarafından kapatıldığı bu dönem içerisinde artık soruna çözüm için nelerin gerekli olduğunu sizlere sunacağız. Belirtilen işlem ayarları sonrasında sorun çözüme kavuşmuş olacaktır.

Facebook açar açmaz kapanıyor

Facebook hesabınız kapatıldıktan sonra bundan sonraki yeni açılan hesapta siyaset, uygunsuz içerik, küfür ve benzeri şeylerin paylaşmamanız gereklidir. Eğer böyle bir paylaşımda bulunursanız ikinci hesabınızda kapatılacaktır. Ancak siz bunu yapmamanıza rağmen hesap kendiliğinden kapanıyorsa bu durumda haberimiz sizler için geçerliliğini korumakta olacaktır.

 • Facebook hesabınızın sürekli kapatılması durumunda ilk olarak ”Hesaplarım kapatılıyor” linkine tıklayıp ilgili forma ulaşmanız gereklidir.
 • Form içerisindeki mail adresini facebook’un sizlere ulaşacağı mail adresi girmeniz gereklidir.
 • Onun haricinde facebook hesabında yazan isim soy isim bilgilerini girmeniz gereklidir.
 • Sonrasında kimliğin ön yüzünü çekip ”Dosyaları seç” alanına eklemelisiniz.
 • Ek bilgiler kısmına ise sorunu ”Sayın facebook yöneticileri” olarak başlayarak baştan aşağı iletmeniz halinde ”Gönder” demeniz yeterli olacaktır.
 • Yapacağınız bu işlem ayarları sonrasında facebook sizlere incelemeler neticesine geri dönecektir.
 • Eğer dönüş olmaz ise yine bu forum üzerinden iletişime geçmelisiniz çünkü yoğunluğa bağlı olarak sizin bildiriminiz atlanmış olabilir.

Facebook hesabım kendi kendine kapanıyor sorunu da böylelikle çözüme kavuşmuş olacaktır. Sorun devam ederse yorum alanından bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Facebook hesabım kendi kendine kapanıyor, facebook kapanıyor, facebook açınca kapanıyor, facebook açar açmaz kapanıyor, facebok hesabı hemen kapanıyor, facebook hesaplarım sürekli kapanıyor

9 YORUMLAR

 1. Sayin,
  Benim Facebook hesapim surekli kapaniyor kimlik yoluyorum kimlik ayni bilgiler degil diye bir mail geliyor ama kimligim hesabimda da ki bilgiler le ayni lutfen Bana yardimci olun tessekurler .
  Palit zeliha

 2. yemin ederim artik biktim ya yeter ya durmadan facebook kapatıyorlar ya 2 ayda kaçtane facebok açtıysam durmadan kapatıyorlar allah belalarını versın bunların keske turkiye de facebook yasaklansa da ne kadar lanet bırsey oldugunu tüm dunya görse

 3. saygı deger arkadarlar cogumuzda aynı sorunlar bır allahın kuluda bu kapatma olayına bır cözüm bulduysa bızlerıde bılgılendırmesını rıca ederım bızlere cözüm nedır bunu bıldırın ne yapmamız gerekıyor saygılar halıl danısan

 4. saygı deger arkadaslar cogumuzda aynı sorunlar bır allahın kuluda bu kapatma olayına bır cözüm bulduysa bızlerıde bılgılendırmesını rıca ederım bızlere cözüm nedır bunu bıldırın ne yapmamız gerekıyor saygılar halıl danısan

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz