Facebook telefon numaramı değiştirken hesabım silindi, Facebook telefon numaramı değiştiremiyorum. İşlem sırasında hesabınız kapatıldıysa çözüm haberimizde.

Her geçen gün kullanıcı kitlesini fazlalaştıran Facebook hesabında bazı sorunlar da haliyle meydana gelmektedir. Kullanıcılar bir hesapta kullandıkları telefon numaralarını başka bir facebook hesabına kayıt ettiklerinde hesaplarının silindiğini dile getirmektedirler. Ya da facebook telefon numaralarını değiştirme sırasında hesapların kapandıklarını bildiren kişiler artınca yazımızı hazırlamak kaçınılmaz oldu. Bizler için önemli olan sizin hesaplarınızda ki gezintilerinizi sorunsuz ve rahat bir şekilde yapmanızdır. Bu işlemler için ne gerekiyorsa sitemiz de bulabilirsiniz. Facebook’a ait bir iletişim kanalı var olmadığından ötürü forumlarla facebook yetkilileriyle iletişime geçilmektedir. Forumlara nasıl ulaşacağınızı sitemizde arama kısmında aratarak ulaşabilirsiniz. Şimdi bu yazımız da telefon numara değişikliği sırasında silinen veya kapatılan hesabın nasıl geri alınacağını sizlerle paylaşacağız.

Facebook telefon numaramı değiştirken hesabım silindi

Facebook telefon numaramı değiştirdiğim sırada hesabım kapandı, facem kapandı geri almak istiyorum, facemi nasıl geri alabilirim, facem kendiliğinden silindi nasıl geri alacağım, facebook telefon numaramı değiştiremiyorum, facebook telefon numarası değişirken sorun yaşadım. Facebook hesabının haricinde aynı numaradan farklı bir facebook açılmasına izin vermez. Böyle bir durum sonrasında kullanıcılar kendi hesaplarındaki numara değişikliği yaptıkları sırada bazen hesapları bir anda kapanabiliyor. Bu da haliyle kullanıcı kitlesini üzdüğü için biz de bu üzüntüye yol açan sorunu giderebilmek adına yaptığımız araştırma ve sunduğumuz forum ile sorununuza çözüm bulmuş olacağız.

Facebook numara değiştirirken kapandı

Telefon numaranızın değiştirilmesi sırasında hesabınızın kapanması ile ilgili bir durumla karşı karşıya kaldığınızda ümitsizliğe kapanmayın. Çünkü hesabınızı geri almamız mümkündür. Şimdi size hangi forum üzerinden ilerleme yapacağınızı ve buna bağlı olarak forum üzerinden hangi yolları izlemeniz gerektiğini bildirmiş olacağız.

Facebook telefon numaramı değiştirken hesabım silindi, facebook numaramı değiştirmiyorum, facebook numara değiştirirken kapandı, facebook numara değiştirirken silindi, facebook telefon numarası değişmiyor, silinen facebook hesabını açamıyorum

  • İlk olarak boş bir internet sayfası açtıktan sonra ”Hesabım kapandı” linkine tıklamanız gereklidir.
  • Bu linke tıkladıktan sonra karşınıza yukarıdaki forum ekranı gelecektir.
  • Forumdaki bilgileri kendinize bağlı olacak şekilde doldurmanız halinde ekran görüntülerini dosyaları seç bölümüne ekleyip.
  • Ek bilgiler kısmına ise ”Sayın facebook yöneticileri” ile başlayıp ardından da gerekli olan tüm bilgilendirmeleri buraya not olarak eklendikten sonra ”Gönder” ikonuna tıklamanız durumunda facebook sizlerle 3-4 gün içinde iletişime geçecektir.
  • Bu iletişim eğer gecikirse bu durumda tekrar aynı forum üzerinden iletişime geçmeniz gereklidir.

Facebook telefon numaramı değiştirken hesabım silindi sorununa çözüm olacak formu sizlerle paylaştık. Şayet hala daha sorun yaşarsanız yorum alanında bizimle iletişime geçmeniz gereklidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz