Facebook hesabım kapatıldı geri alamıyorum diyorsanız artık üzüntü içerisine girmenize gerek bulunmamaktadır. Hesabınızın sebepsiz yere kapatıldığını düşünüyorsanız ve giriş olmuyor ise bu durumda yapılacak işlem adımlarını sizlere sunacağız. Böylelikle sorunsuz bir şekilde hesabınızı tekrar geri alabilirsiniz.

İlk zamanlarda genç kesime hitap eden Facebook getirmiş olduğu yeniliklerle birlikte ağını tüm kesimlere hitap ettirmeyi başarmış bulunmaktadır. Yaşlısından gencine varana kadar giriş gerçekleştirilen uygulama içerisinde taklit hesaplar ve farklı isimlerle açılan hesapların önüne bir türlü geçilememektedir. Bunun üzerine bir çok güncelleme getiren ve çalışma uygulayan Facebook hesaplarında aynı isim soy isimle açılamayan bir hesabın kapatılması sonrasında açılımı mümkün olmamaktadır. Fakat sizin adınıza açılan taklit hesapların yapmış oldukları şikayetler sonrasında kendi gerçek isimle açtığınız hesabın kapatıldıysa bu durumda konuyu Facebook yetkililerine iletmemiz gereklidir. Kimlik bilgilerini Facebook yetkililerine iletmemiz halinde hesabın gerçek sahibinin siz olduğu anlaşılacak ve böylelikle kapatılan hesabın açılmasını sağlayabiliriz. Şimdi ayarlarımızı nasıl sağlayacağımızı gerçekleştirelim.

Facebook hesabım kapatıldı geri alamıyorum

Facebook hesabım kapatıldı geri alamıyorum, facebook kapandı, facebook kapatıldı, facebook giriş olmuyor, face geri alma, facebook hesabını geri alma, facebook hesap açtırma noktasında ilgili bağlantıların nereden yapılacağını, hangi formun kullanacağınızı detaylıca ele alarak hangi durumlar içerisinde Facebook hesaplarının kapatılacağını da sizlere anlatımını gerçekleştireceğiz.

Facebook hesabını geri alma

Kapatılmış olan facebook hesabının geri alınabilmesi için yapılacak işlem ayarları için öncelikle hesaptaki isim bilgileriyle kimlikteki bilgilerinizin doğru olması gereklidir. Şayet böyle bir durum yok ise hesabınızın geri istemesiyle ilgili oluşturacağımız form herhangi bir işlev görmeyecektir bilginiz olsun.

  • Kişisel hesabım kapatıldı linkine tıkladıktan sonra karşımıza ”Kişisel Hesabım Kapatıldı” adı altında bir ekran gelecektir.
  • Gelen bu ekrandaki bilgilerinizi aşağıdaki şekilde girişini gerçekleştirelim.
  • Hesabınıza giriş gerçekleştirmiş olduğunuz telefon numarası ya da mail adresinizi ilk alana giriş gerçekleştiriyoruz.
  • Beraberinde nüfus cüzdanında yer almakta olan isim soy isim bilgilerinizi doğru olacak şekilde yazıyoruz.
  • Dosyaları seç; alanına ise kimlik bilgilerinizin ön yüzünde sadece isim soy isim, doğum tarihi ve yüz resminiz görünecek şekilde eklemesini sağlıyoruz.
  • Ek bilgiler; Sayın Facebook yöneticileri, hesabım sebebini bilmediğim nedenlerden ötürü kapanmıştır. Konu ile ilgili kimlik bilgilerim ek’te yer almaktadır. İncelemelerin yapılarak geri dönüş yapılmasını arz ederim ” demeniz yeterli olacaktır.

Facebook kapatıldı

Şimdi kapatılan Facebook hesabıyla alakalı olarak neler yapılması gerektiğini detaylıca ele aldık bir de hesap neden kapatılır bunu ele alacağız.

Eğer hesabınızda başka kişilerin istemediği hareketleri yaparsanız bunun size uyarısı verilir. Bu uyarıya rağmen paylaşımlara devam ederseniz Facebook hesabınızı kapatır.

Haricinde Facebook kurallarına aykırı bir paylaşım sağlamanız hesabınızı kapatmaya sebebiyet verecektir. Beraberinde müstehçen içerik paylaşırsanız. Bunun yanına ek olarak arkadaşlık isteği gönderimi sağlamanız rağmen o kişiye sürekli rahatsızlık vermek ya da tacizde bulunmaların hepsi hesabınızın kapatılmasına sebebiyet vermektedir.

Facebook hesabım kapatıldı geri alamıyorum ile ilgili aklınıza takılan soru işaretlerini yorum alanında belirtmeniz yeterli olacaktır. İyi gezintiler dilerim.

Facebook hesabım kapatıldı geri alamıyorum, facebook kapandı, facebook kapatıldı, facebook giriş olmuyor, face geri alma, facebook hesabını geri alma, facebook hesap açtırma

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz