Facebook ücretsiz wifi bulamıyorum nerede olduğunu merak ediyorsanız ve hangi alan üzerinden işlem sağlayacağınızı bilmiyorsanız haberimizi incelemeniz yeterli olacaktır. Facebook üzerinden bedava internet kullanımı için yapacağınız işlemler yazımızın içeriğinde yer almaktadır.

Tüm sosyal medya uygulamaları kendini güncellemelerle birlikte yenilemektedir. Her geçen gün gelen yeniliklerle ağını tüm kesimlere ulaştırmayı başaran Facebook hesaplarında artık wifi bul aracı kullanılarak internetten yararlanabileceksiniz. Tabi bu tüm alanlar için geçerli olmadığından ötürü sadece Facebook ile bağlantılı işletmelerin internet ağını görüp bağlantıyı kurabiliyorsunuz. Fakat böyle bir hizmetin var olmasına rağmen faydalanamayan yada faydalanmak isteyen kullanıcılar ise ayarların nereden yapılacağı konusunda bilgiye sahip değillerdir. Durum böyle olunca da işlemlerin nasıl sağlanacağını ve ücretsiz wifi bağlantısından nasıl yararlanacağınızı yazımızda detaylıca ele alacağız. Belirtilen işlemler sonrasında Facebook ile bağlantılı işletmelerin internetini kullanımını sağlayabilirsiniz.

Facebook ücretsiz wifi bulamıyorum nerede

Facebook ücretsiz wifi bulamıyorum nerede, wifi bul facebook, bedava wifi bağlanma, bedava internet kullanma, facebook wifi bul nerede, facebook ücretsiz wifi yararlanmanız için telefonunuzun konumunun açık olması gerekiyor. Konum kapalı olursa da zaten son adımına geldiğimizde Facebook neler yapmanız gerektiğini sizlere detaylı olacak şekilde belirtmektedir. Tabi bizler de yazımız da tek tek olacak şekilde ayarlarınızı anlatacağız böylelikle sorun giderilmiş olacaktır.

Wifi bul facebook

Facebook’un getirdiği yenilikle birlikte artık wifi bağlantılarını Facebook ile paylaşan işletmelerin facebook üzerinden wifi bul alanına giriş sağlayıp ücretsiz olacak şekilde internet hizmetinden faydalanabiliyorsunuz. Ancak eminim siz de bir çok kullanıcı gibi bu işlemleri nereden yapacağınızı bilemiyorsunuz.

Ayarlarla ilgili olarak öncelikle telefonunuzdan Facebook hesabına giriş işlemi gerçekleştirelim. Daha sonra ”Ayarlar” alanına giriş sağladığınızda bu alanda ”Daha Fazlasını Gör” bölümüne tıklıyoruz. Yaptığınız işlem adımları sonrasında ”Wi-fi bul” yazısını göreceksiniz. Bu alana tıkladığınızda ”Etkinleştir” demeniz durumunda eğer telefonunuzun konum alanı açık değil ise konumun nasıl açılacağını belirtmektedir. Ve bu şekilde facebook ile paylaşan işletmelerin wifi bağlantısına erişim sağlayabilirsiniz.

Facebook ücretsiz wifi bulamıyorum nerede ile ilgili ayarlarımızı anlattık aklınıza takılan soruları yorum alanında belirtmeniz yeterli olacaktır. İyi gezintiler dileriz.

Facebook ücretsiz wifi bulamıyorum nerede, wifi bul facebook, bedava wifi bağlanma, bedava internet kullanma, facebook wifi bul nerede, facebook ücretsiz wifi Facebook ücretsiz wifi bulamıyorum nerede, wifi bul facebook, bedava wifi bağlanma, bedava internet kullanma, facebook wifi bul nerede, facebook ücretsiz wifi Facebook ücretsiz wifi bulamıyorum nerede, wifi bul facebook, bedava wifi bağlanma, bedava internet kullanma, facebook wifi bul nerede, facebook ücretsiz wifi Facebook ücretsiz wifi bulamıyorum nerede, wifi bul facebook, bedava wifi bağlanma, bedava internet kullanma, facebook wifi bul nerede, facebook ücretsiz wifi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz