Paylaş

Facebook etiketi kaldırma kaldıramıyorum. Facebook hesabınızda biri sizi etiketlediğinde bu etiketi iptal edebilmek için yapılması gerekenleri konu aldık.

Günlük hayatınızda sevilen biriyseniz muhakkak fazlasıyla arkadaşınız vardır. Tabi normalde de arkadaşlarımız çoğunlukta olmaktadır. Sosyal medyanın gelişimiyle birlikte bu alanda da tanımadığımız kişilerle tanışıp gerçekte gördüğümüzde selam vermekteyiz. Gün içerisinde arkadaşlarımızla bir ortama girdiğimizde onlarla resim çekilip hatıra olarak kalmasını sağlıyoruz. Birlikte çekildiğiniz resmin sosyal medya alanında da paylaşımı yapılırken muhakkak etiketleme özelliğine başvurabiliyoruz. Etiketlemeyi siz ya da arkadaşınız kim yaparsa yapsın paylaşım tamamladıktan sonra ne kadar kişi eklendiyse o kişilerin profil ekranında paylaşılan gönderi yayınlanacaktır. İlerleyen zamanlarda bunu zaman tünelinde gizleyebilir ya da sizler etiketi kaldırma yöntemine giderek resmin sizin hesabınızda görülmemesini sağlayabilirsiniz. Etiket kaldırmayı daha öncesinde hiç yapmadıysanız bunun nasıl olduğunu beraber kontrol edeceğiz.

Facebook etiketi kaldırma kaldıramıyorum

Facebook etiket nasıl kaldırılır, facebook başkası tarafından etiketlendim etiketi kaldırmak istiyorum, facebook etiket kaldırma nerede, facebook etiket kalkmıyor, facebook etiket kaldırmayı bulamıyorum, facebook hesabında birisi etiketledi bunu iptal etmek istiyorum. Aslında Facebook üzerinde yapılan paylaşımlara etiketleme olayı oldukça sevilen bir özelliktir. Etiketlenen tüm herkesin hesabında görsel paylaşıldığı için beğeni ve yorum oranıyla beraber daha fazla kişiye görülmektedir. Ama bunu bazen istemeyebiliriz. Aynı fotoğrafta olduğumuz kişiyle zaman içerisinde küsebiliyoruz.

Facebook etiket kaldırma nerede

Küstüğümüz kişilerle aynı karede olmak istemediğimiz için o etiketlendiğiniz fotoğraftan nasıl çıkacağınızı yazımız içerisinde paylaşımını gerçekleştireceğiz.

Facebook etiketi kaldırma kaldıramıyorum, facebook etiketi kaldırma, facebook etiket kalkmıyor, facebook etiketi iptal etme, facebook etiket nerede, facebook etiketlediğim resmi bulamıyorum
  • Öncelikle etiketlenen fotoğrafın facebook üzerinde bulunması gereklidir. Facebook hesabınızdan bu resmi görebilmek içinde hesabımızın içerisine girişimizi sağlıyoruz.
  • Ardından kendi profil alanımıza geliyoruz. Haber kaynağı bölümünde etiketlenmiş olan resmin olduğunu görebilirsiniz.
  • Paylaşılan gönderinin hemen sağ tarafında bulunan (…) kısma tıklıyoruz. Gelen seçeneklerin içerisinde size bulunan ‘’Etiketi kaldır’’ butonuna tıkladığınızda etiketi kaldırmak istediğinizden emin misiniz? Sorusunu size soracaktır.
  • Evet demeniz halinde artık facebook hesabında etiketleme durumu ortadan kalkacaktır.
  • Olurda problem yaşanmaya devam ederse bunu bize yorum alanından belirtmeniz yeterlidir.
  • Telefondan ayar sağladığınızda etiket kalkmıyorsa ve Facebook şifresini biliyorsanız o halde uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştirebilirsiniz.
TAVSİYE YAZI: Facebook sayfalarımı birleştiremiyorum olmuyor

Facebook ile alakalı merak edilen her ne varsa bunları sizlerle paylaşmaya devam edeceğimizi bilmenizi isteriz. Sormak istedikleriniz ya da almış olduğunuz hata varsa bunu yorumdan iletebilirsiniz.

Facebook etiketi kaldırma kaldıramıyorum, facebook etiketi kaldırma, facebook etiket kalkmıyor, facebook etiketi iptal etme, facebook etiket nerede, facebook etiketlediğim resmi bulamıyorum

2 YORUMLAR

  1. merhaba facede videomu paylaşırken şu kişiyle birlikte sekmesime başkasını ekledim.
    okişi kaldırmak istiyorum ama kaldır şecenegini bulamıyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here