Paylaş

Facebook sayfalarımı birleştiremiyorum olmuyor. Facebook hesabında iki sayfayı birbirine bağlamak ya da birleştirmek istiyorsanız o halde doğru yerdesiniz.

Sayfaların her geçen gün arttığı facebook hesaplarında artık kullanıcılar tek bir sayfa ile yetinmemektedir. Farklı paylaşımlar yayınlamak için açtıkları ikinci sayfaları daha sonrasında kendi ana sayfasıyla birleştirmek istemektedirler. Ya da orada yapmış olduğu kullanıcı sayısını kendi ana sayfasına aktarım için çoğunlukla bu işleme gitmektedirler. Yalnız açılan sayfaların birbirleriyle nasıl birleştirileceği konusunda fikri olmayanlar araştırma yapmadan sayfaları birleştirmek istememektedir. Biz de korkunuzu yenmek ve her iki sayfayı birleştirmek adına gerekli işlem ayarlarını sağlamış bulunuyoruz. Öncelikle işlemlere başlamadan önce sayfanın ikisininde yöneticisi siz olmalısınız. Yoksa mevcutta var olan sayfanız kapanmaya kadar gidebilir. Eğer iki sayfanın da yöneticisi sizseniz bu durumda işlemlerimize başlayabiliriz.

Facebook sayfalarımı birleştiremiyorum olmuyor

İki facebook sayfasını birbirine bağlama, facebook sayfalarımı birleştirmek istiyorum, facebook sayfalarını nereden birleştirebilirim?, facebook iki sayfayı  birleştirme nasıl yapılır?, facebook sayfa birleştirme nereden yapılır?, facebook sayfalarım nasıl birleştirilir? Facebook uygulaması içerisinde oluşturulan iki sayfanın da sahibi sizseniz eğer bu sayfaların nasıl birleştirileceğini kapsamlıca ele aldığımızdan dolayı işlemler sonrasında sayfalarınız birleşmiş olacaktır.

Facebook iki sayfayı birleştirme

Var olan iki sayfamızı birbirine bağlayarak hem kullanıcı kitlemizi yükseltip hemde ikisini aynı alanda kontrol edebilmek için işlemlerimize başlayalım. Yukarıda da belirttiğimiz gibi iki sayfanın da yöneticisinin siz olmanız gerekmektedir.

Eğer sayfa yöneticileri sizseniz bu duruma ilk olarak facebook hesabımıza giriş sağlayıp bir tane sayfamıza giriş sağlıyoruz. Sayfamızın ana profiline geldikten sonra üst alan da var olan ”Ayarlar” kısmına giriş yapıyoruz.

  1. Ayarlar bölümüne geldikten sonra gelen ekranın alt kısmında bulunan alan da ”Sayfaları birleştir” yazısının sağ tarafında bulunan ”Düzenle” butonuna tıklıyoruz.
  2. Buraya geldikten sonra ”Mükerrer sayfaları birleştir” ikonuna tıklıyoruz.
  3. Sonrasında birleştirmek istediğiniz iki sayfayı seç yazısının altında bulunan sekmeler içerisinde sırasıyla sayfalarımızı belirliyoruz. Unutmayın sadece 2 sayfayı birleştirebilirsiniz.
  4. Ardından gelen yazıyı okuduktan sonra ”Devam” demeniz durumunda karşınıza ”Birleştirme talep et” dedikten sonra iletiniz facebook’a bildirecektir. Facebook yetkilileri tarafından talebiniz incelendikten sonra sayfalarınız birleştirilecektir.

Facebook sayfalarımı birleştiremiyorum olmuyor diye sıkıntıya girdiğiniz işlem ayarlarında bu yaptığımız işlemler telefondan hata veriyorsa bilgisayardan ilerlemeniz halinde işleme alınacaktır.

Facebook sayfalarımı birleştiremiyorum olmuyor, facebook sayfa birleştirme, facebook iki sayfayı birleştirme, iki sayfayı birleştirme, iki facebook sayfasını birleştirme, facebook sayfa birleştirme 2018

Facebook sayfalarımı birleştiremiyorum olmuyor, facebook sayfa birleştirme, facebook iki sayfayı birleştirme, iki sayfayı birleştirme, iki facebook sayfasını birleştirme, facebook sayfa birleştirme 2018 Facebook sayfalarımı birleştiremiyorum olmuyor, facebook sayfa birleştirme, facebook iki sayfayı birleştirme, iki sayfayı birleştirme, iki facebook sayfasını birleştirme, facebook sayfa birleştirme 2018 Facebook sayfalarımı birleştiremiyorum olmuyor, facebook sayfa birleştirme, facebook iki sayfayı birleştirme, iki sayfayı birleştirme, iki facebook sayfasını birleştirme, facebook sayfa birleştirme 2018

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here