Merhaba arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda ZOOM uygulamasına giremiyorum dışarı atıyor sorunu ile ilgili çözümün hangi yollarla getireceğinizi ele aldık.

Üniversiteye gidiyorsanız muhakkak hocanız size ZOOM uygulamasını indirin demiştir. Uygulamaya gerek bilgisayar gerekse de telefonunuzdan giriş sağlayabilirsiniz. Ancak siz ZOOM uygulamasına giremiyorum dışarı atıyor şeklinde bilgi iletiyorsanız buna neden olan etkenleri birlikte inceleyeceğiz.

 • Uygulamanıza girmeye çalıştığınızda almış olduğunuz hatayı giderebilmeniz için var olan yöntemlerin neler olduğunu konu aldık.

ZOOM uygulamasına giremiyorum dışarı atıyor

zoom uygulamasına giriş yapamıyorum

ZOOM uygulamasına giriş yapamıyorum diyorsanız ilk üyelik bilgilerinizi hatalı girdiğinizden kaynaklı sorun yaşıyor olabilirsiniz.

 • Mail adresinizin hatalı girilmesi ya da şifrenizin hatalı giriş yapılması durumunda ZOOM uygulamasına giriş yapamazsınız.
 • Ki zaten bu tüm uygulamalarda da bu şekildedir. Mail ya da şifre bilgilerinizin hatalı girilmesi halinde bağlantıları sağlayamazsınız.
 • Yalnız siz bu bilgilerin doğru bir şekilde girildiğinden eminsiniz lakin uygulama giriş yapmanıza izin vermiyor ise bunun nedeni arka planda çalışan uygulamalarınızın olması ile alakalıdır.
 • Bilgisayarınızdan ya da telefonunuzdan ZOOM uygulamasına girmeye çalışıyorsanız eğer arka planda çalışan uygulamaları kapatıp yeniden bağlantı kurun.
 • Yaptığınız bu işlem neticesinde artık girişinizi problemsiz şekilde sağlayabilirsiniz.

ZOOM dışarı atıyor

zoom dışarı atıyor

ZOOM dışarı atıyor ise bu internet bağlantınızdan meydana gelen bir problemdir. Yani aynı alanda bulunduğunuz farklı kişiden de uygulamaya girmeye çalışsanız aynı sıkıntıyı ondan da yaşayacaksınız.

 • Uygulama sizi anlık olacak şekilde sürekli dışarı atıyor ise internet bağlantınızı gözden geçirin.
 • Yavaşlıktan kaynaklı bu problemi yaşıyor olabilirsiniz.
 • Modeminizi kapatıp tekrar açın. Mobil veriye bağlıysanız wifiye, wifiye bağlıysanız eğer mobil veriye bağlanarak deneme gerçekleştirin.
 • Modeminizin kanal ayarlarını daha öncesinde yaptıysanız eğer aynı işlemi devreye koymanızda yarar bulunmaktadır.
 • Kanal ayarlarınızı yaptıktan sonra tekrar deneme yaptığınızda problem çözüme kavuşmuş olması gerekiyor.
 • Bu da sorununuzu gidermedi ise eğer bilgisayar ya da mobildeki ZOOM uygulamanızı kaldırıp yeniden yükleyerek giriş yapmayı deneyin.
 • Uygulamaya giremiyorum dışarı atıyor sorunu yine devam ediyorsa, bununla ilgili bilgisayarınıza ya da telefonunuza gelen güncellemeden ötürü sorun yaşıyor olabilirsiniz.
 • Güncellemelerinizi gözden geçirdikten sonra yeniden bağlantı kurmayı deneyin.

Bahsedilen ayarlar neticesinde probleminizin devam ediyor olması durumunda bunu bizimle yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

ZOOM uygulamasina giremiyorum disari atiyor
Önceki İçerikinstagram kendi videomu izlersem sayı artar mı?
Sonraki İçerikinstagram e-posta ve sms ayarı nerede
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

31 YORUMLAR

  • Facebook ile bağlan diyerek giriş yapabilir. Ya da farklı bir mail adresi üzerinden deneme yapabilirsiniz.
   Onun haricinde mail ve şifre yanlış uyarısı alıyorsanız bu sizin mevcut bilgilerinizle alakalı. Yani siz Zoom uygulamasına değil de maile girerken hata almıyor ancak ZOOM’a girerken hata ile karşılaşıyorsanız bu ayrı bir sorundur. Problemin kısa özetini sağlayabilir misiniz?

 1. Mrb .3.sinif çocuğum dersler eba ve zoom üzerinden bağlanıyoruz. Sistem anlik olarak atıyor. Her türlü yolu denedim kanal ayarları değişti,modem değişti, kendi tlf.internetimden girdim olmadı, farklı yerde denedik olmadı tlf ile bağlanıyoruz hertürlü cihaz denedim sadece biz sorun yaşıyoruz lütfen destek verin artık neyapacagiz bilmiyoruz.Tesekkurler

 2. Mrb.biz canlı derslere eba zoom üzerinden giriyoruz fakat sistem bizi belirli aralıklarla dersten atiyor 25 kişi sınıfta aktif derste tek bizde sorun var etrafimizda kimsede sorun yok.Internet kontrol edildi kanal değişti, cep internetinden denedik ,farklı cihazlar denedik,sadece zoom giriş yapıldı, ama sonuç değişmedi fakat farklı derste atmıyor sadece sinif dersi atıyor 3.sinif öğrencisiyiz öğretmen sorunun bizde olduğunu söylüyor ama herşeyi denedik olmuyor sizde yardımcı olursanız memnun oluruz .Teşekkürler.

 3. Yukarıdaki yapılması gereken her şeyi yaptık yine de atıyor dersten. Buna bir çare bulan varsa yazsın. Her cihazi denedik uygulamalari sildik modemi resetledik. Interneti resetlettik. Ayarlarla oynadık çaresini bulamadık. Derslerden kalıyoruz.

  • AYNI PROBLEM BİZDEDE VAR MALESEF DENEMEDİĞİMİZ YÖNTEM KALMADI LÜTFEN YARDIMCI OLUN NEDEN KAYNAKLANIYOR BUSORUN DERSTE HERKES AKTİF BİTEK BİZDE SORUN VAR ÇILDIRMAK ÜZEREYİMM……..

   • Çözüm bulabildinizmi bizde aynı sorunla uğraşıyoruz her yolu denedik bulduysanız lütfen yazabilirmisiniz kafayı yemek üzereyiz çocuk derslerinden geri kaldı

  • BİZ WİFİ DEN BAĞLANIYORUZ TEL İNTERNETİNDEDE DENEDİK OLMADI WİFİ DE OKADAR ÇOK YERDE DENEDİKKİ OKADAR ÇOK YÖNTEM DENEDİK AMA YİNE OLMADI YİNE OLMADI: TABLETTEN GİRDİK ACABA TABLETTE Mİ Bİ SORUN VAR DİYE BİLGİSAYARDAN DENEDİK OLMADI. BİLGİSAYARDAMI SORUN VAR DEDİK TEL. DENEDİK YİNE OLMADI

 4. Merhabalar yaklaşık bir aydır zoomdan atma sorununu bende yaşıyorum. Çözüm için yaptıklarım güvenlik duvarını ve virüs programını devre dışı bıraktım olmadı. Evde 2 tane internet sağlayıcı var mobil internet var hepsini denedim yine çözülmedi. Güncelleştirmeleri yaptım yine olmadı. Farklı kullanıcılardan bağlandım olmadı. Dns değiştirdim vpn programlarını denedim olmadı. Kablo aldım taktım modeme olmadı. Program kullanmadım firefox browserdan bağlandım olmadı. Canlı derste yanlızca bizi atıyor çocuk ders dinleyemiyor. Başka denememi istediğiniz bir çözüm yolu bulan var mı?

 5. Merhaba Allah rızası için bana gideceğim bi tamirci ne bilim bişey önerim kime gideyim ben kafayı yicem dediğiniz bütün çözümleri denedim ama sürekli 5 dakka sonra dersten atıyo ve imkanı yok almıyo

 6. Benimde kızımı atıyor sürekli,cihazda sorun var dediler,yeni cihaz aldık ondanda atti,ama diğer çocuğumu atmıyor,o bütün cihazlardan giriyor,ama kızım giriyo sürekli yatiyoo,okula gittik müdürde anlamadık,napicam bilmiyorum

 7. 2,5 aydır yaşadığımız Zoom bağlantı problemini çözmek için farklı cihazlar (Notebook, cep telefonu, android tablet, iPad), farklı işletim sistemleri (Windows, Android, iOS), farklı internet sağlayıcıları (Vodafone Fiber Ev İnterneti, Türk Telekom Ev İnterneti, Turkcell Mobil İnternet), farklı modemler, farklı Zoom hesapları (Tarayıcı ve uygulama üzerinden) yoluyla derslere bağlanmaya çalışıyor ancak kısa süreli bağlantılar hariç başarılı olamıyoruz. Bazen Zoom’dan kendimiz çıkmış gibi “Thank you for attending meeting.”, bazen “Your connection has timed out.” uyarısı veriyor. Tekrar bağlanıyoruz kısa süre sonra tekrar kopuyor. Bağlanma süremiz gitgide kısalıyor. Sonra bağlanamamaya başlıroruz. Şifreyi doğru girdiğimiz halde “That passcode was incorrect. Please try again.” uyarısı veriyor. Denemediğim yol kalmadı. Allah rızası için çözüm lütfen.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz