Whatsapp Hikayeye Gizliden Bakma Nasıl Yapılır resimli olarak sizlere anlatacağız. Whatsapp durumuna görünmeden bakma, çaktırmadan nasıl bakılır, duruma baktığınızı gizleme gibi işlemlerinizi nasıl yapacağınızı makalemizde paylaşacağız.

Günlük yaşantımızın bir ihtiyacı haline gelen Whatsapp uygulamasında durum özelliği aktif olarak herkes tarafından kullanılmaktadır. Ancak başkalarının durumuna baktığınız andan itibaren anında diğer kullanıcı tarafından sizin o durumu gördüğünüz görüntülenmektedir. Bakmayı istediğiniz ancak aranızın kötü olduğu bir kişinin whatsapp durumuna çaktırmadan bakmak istediğinizde işlemlerin nasıl yapılacağını bilemediğiniz için eminim oldukça canınız sıkılıyordur. Bizlerde sizler adına başkasının whatsapp durumuna gizlice nasıl bakılır bunun araştırmasını gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Yaptığımız araştırmalar sonrasında edindiğimiz bilgileri sizlerle aşağıda paylaşmış olacağız.

Whatsapp Hikayeye Gizliden Bakma Nasıl Yapılır

Whatsapp hikayeye gizlice bakma, Whatsapp duruma gizlice bakma, whatsapp duruma çaktırmadan bakma, whatsapp hikayeye çaktırmadan bakma, duruma baktığım görünmesin, hikayeye baktığım görünmesin, duruma nasıl gizlice bakabilirim, hikayeye gizlice nasıl bakabilirim, durumuna baktığım gözükmesin, hikayesine baktığımı görmesin gibi aklınıza takılan soruların herhangi bir farklı uygulama kullanmadan mevcut WhatsApp uygulaması üzerinden nasıl kullanabileceğinizi siz değerli makale okurlarımızla anlatımını sağlayacağız.

Whatsapp Hikayeye Gizliden Bakma Nasıl Yapılır, whatsapp hikayeye gizliden bakma, hikayeye gizlice bakma, duruma gizliden bakma, durumuna baktığımı gizle, whatsapp durumuna çaktırmadan bakma, whatsapp duruma görünmeden bakma

Whatsapp hikayeye gizliden bakma

Öncelikle mobil cihazından Whatsapp uygulamasına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.

 • Daha sonrasında da buradan da ”Durum” bölümüne tıklıyoruz.
 • Gelecek olan ekranda rehberinizdeki kişilerin durum paylaştığını göreceksiniz.

whatsapp hikayeye gizliden bakma, hikayeye gizlice bakma, duruma gizliden bakma, durumuna baktığımı gizle, whatsapp durumuna çaktırmadan bakma, whatsapp duruma görünmeden bakma

Hikayeye gizlice bakma

Paylaşılan hikayeye gizlice bakma adımlarını sağlayabilmemiz için cihazımızın modeline göre,

 • Elimizle yukarıdan aşağıya doğru indiriyoruz sayfayı,
 • Bu işlemi yaparken aynı zamanda mobil veriniz açık olsun ilk etapta,
 • Daha sonrasında bu alanda göreceğiniz, ”Uçuş Modu” alanını göreceksiniz.
 • Uçuş modu alanına tıklayıp işlemlerimize devam ediyoruz.

whatsapp hikayeye gizliden bakma, hikayeye gizlice bakma, duruma gizliden bakma, durumuna baktığımı gizle, whatsapp durumuna çaktırmadan bakma, whatsapp duruma görünmeden bakma

Duruma gizliden bakma

Yapacağımız işlem adımlarımız sonrasında cihazın uçuş modu’nu etkin hale getirip getirmek istemediğinizi sormaktadır.

 • Uçuş modunu etkinleştirmek adına alt kısımda yer alan ”Etkin” ikonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

whatsapp hikayeye gizliden bakma, hikayeye gizlice bakma, duruma gizliden bakma, durumuna baktığımı gizle, whatsapp durumuna çaktırmadan bakma, whatsapp duruma görünmeden bakma

Whatsapp duruma görünmeden bakma

Ayarlarımızın sonuna geldiğimizde ise cep telefonunuz ”Uçuş Modu” nda iken durumuna bakmak istediğiniz kişinin yapmış olduğu hikaye paylaşımının üzerine geliyorsunuz.

 • Geldikten sonra karşınıza bunalık bir ekran ile durumu gelecektir.
 • Burada sizin hayal ve görme gücüne bağlı olmak üzere hikayenin görülmesini sağlayacaksınız.
 • Net bir görüntü size sunulmasa da bu yapacağınız işlemler sonrasında duruma gizliden bakabilecek ve karşı taraf sizin onun hikayesine baktığını anlamayacaktır.

Arkadaşlar, bu işlemde bunalık bir şekilde de olsa durumu görüntüleyebilirsiniz. Yani çok fazla kötü değil denemenizde fayda bulunmaktadır. Herkese iyi gezintiler dilerim.

18 YORUMLAR

 1. hahah onur bey hitap şekliniz çok yerinde olmuş ”Merhaba ismi dahi küfürlü kişi,”

  bence gayet açık bir anlatım emeğinize sağlık. ayrıca mobil veriyi kapatınca da durumlar gizli olarak görüntülenebiliyor.

 2. Siz en iyisi ayarlardan okundu bilgisini kapatın sonra o kişinin durumuna bakın baktıktan sonra o kişinin numarasını silin sonra okundu bilgisini açın ve o kişiyi tekrar ekleyin ????

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz