Vestel Hilevel Tv Kanal Taşıma Listeleme Sıralama ayarları sırasında gerçekleşen sorunlardan ötürü kanal taşıması yapılamamaktadır. Haliyle listeme, taşıma ve kanal düzenlemesi sağlayamıyorum diyen kullanıcılar aşağıdaki adımları uygulaması yeterli olacaktır.

Evimizde kullanım sağlamış olduğumuz ve olmazsa olmazlarımız arasında yer almakta olan televizyonlarımızdaki kanal sıralamaları oldukça önem arz etmektedir. Konunun önemi fazla olduğundan dolayı bizde Vestel hilevel tv kullanıcıları için kanal taşıma sorunu esnasında yaşanan aksaklıkların sebeplerinin öğrenilebilmesi adına araştırmaları sağlamış bulunmaktayız. Yaptığımız araştırmalar kapsamında ayarların nereden ve nasıl yapılacağını haberimizde detaylı olarak ele aldık. Kanalların listeme ve taşıma esnasında hangi kanalın hangi numara da yer aldığının öncesinde ayarlanmış olduğu şekilde olabilmesi için yapmanız gerekenler aşağıda detaylı olarak ele alınmıştır. İşlem adımlarını tek tek incelemesini sağlamanız halinde sorun kalmadan kullanım sağlayabilirsiniz.

Vestel Hilevel Tv Kanal Taşıma Listeleme Sıralama

vestel kanal taşınmıyor, vestel tv kanal taşıma yok, hilevel tv kanal listesi, hilevel tv kanal taşıma, hilevel tv kanal sıralama, kanal taşıma sorunu, liste yapamıyorum, kanal listesi 2018, kanal sıralama 2018, kanal taşıma 2018, vestel tv kanal taşınmıyor tarzında yaşanan sorunların tamamının giderilebilmesi adına yapılacak olan adımları makalemizde sizlere sunmuş bulunmaktayız.

Vestel Hilevel Tv Kanal Taşıma Listeleme Sıralama, vestel kanal taşınmıyor, vestel tv kanal taşıma yok, hilevel tv kanal listesi, hilevel tv kanal taşıma, hilevel tv kanal sıralama

Vestel Kanal Taşınmıyor

Vestel kanal taşınmıyor diye artık üzülmenize gerek yok ayarlar için öncelikle televizyon kumandasını alıp ekran karşısında geçip ayarlarımızı sağlıyoruz.

Ekran karşısında geçtikten sonra tv kumandasının üzerinde bulunan ”Menü” kısmına tıklıyoruz.

Televizyondaki sıralama için ayarlarımızın devamını yaptığımızda karşımıza gelecek olan ekran içerisinde seçeneklerin olduğunu göreceksiniz.

Gelen bu seçenekler içerisinden ”Kanal listesi” adı altında bir seçeneğin olduğunu göreceksiniz. Kumandanın yön tuşlarını kullanarak üzerine geldikten sonra ”Ok” tuşuna tıklıyoruz.

Hilevel Tv Kanal Taşıma

Hilevel tv kanal taşıma ile ilgili yaptığımız işlemlerin devamında ”Kanal listesi” yazısının altında bulunan,

  • Kanal listesini düzenle” yazısına tıklayıp ayarlara devam etmekteyiz.

Vestel Tv Kanal Taşıma Yok

Yaptığımız işlemlerin devamında karşımıza televizyonumuzun içerisindeki kanalların listesi bulunacaktır. Listenin altında yer alan,

  • Taşı” seçeneğini göreceksiniz. Televizyonumuzun yön tuşlarını kullanarak ”Taşı” yazısının üzerine geldikten sonra ”Ok” alanına tıklıyoruz.

Televizyon kumandasının ”Ok” tuşuna tıkladıktan sonra otomatik olarak sizlere bir uyarı alacaksınız.

  • Kanal mevcut. Taşımak ister misiniz?
  • Yani yer değiştirmek ister misiniz? Demek istemektedir.
  • Haliyle yine yön tuşlarını kullanarak ”Evet” alanına tıklıyoruz.

Gelecek olan ekranda kanalın nereye taşımak istediğinizi yani hangi kanalın hangi numaraya gelmesini istediğinizi kendiniz yaptığınızdan dolayı bu alana ilgili numara değerinin girilmesini kendiniz yapıyorsunuz.

  • Örnek verecek olursak  ben Show tv’yi 3 numaradan 2 numaraya taşımak istediğimden dolayı gelen bu alana ”2′ yazdıktan sonra ”Ok” tuşuna tıkladıktan sonra işlemlere devam ediyoruz.

Hilevel Tv Kanal Sırılama

Hilevel Tv Kanal Sırılama sorunu için son olarak açılan pencere ekranında kanalın taşıma adımının 3 numaradan 2 numaraya geldiğini görebilirsiniz.

Sizler ise bu belirtilen örnek sonrasında kanal taşımanızı kendinize uyumlu olacak şekilde değişikliğini sağlayabilirsiniz.

Kanal taşıma, listeleme ve sıralama adımında yaşadığınız sıkıntıyı böylelikle ortadan kaldırmış olacaksınız. İyi seyirler dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz