Twitter üzgünüz yanlış bir şey yaptık hatası nedir , Alınan hatanın nasıl giderileceğini ve profiller gelmiyor ! Problemine ilişkin çözüm yollarını anlatacağız.

Sosyal medya hesaplarında bazen çeşitli hatalar meydana gelmektedir. Yakın zaman içerisinde twitter uygulamasıyla alakalı olarak hatalar alınmaya başlandı. Twitter kullanıcıları arattıkları bilgileri görebiliyor yalnız kişilerin üzerine gelip tıkladığında ”üzgünüz yanlış bir şey yaptık” uyarısı ile karşı karşıya kaldılar. Alınan hata sonrasında twitter kullanıcıları arkadaşlarının ya da takip etmediklerinin profil ekranlarına erişim de sorun yaşadılar. Yaşanan bu aksaklık ile ilgili de bizler de incelemeleri gerçekleştirdik. Bazen alınan hatalar uygulama kaynaklı da olabilmektedir. Böyle bir durumda zaten beklemekten başka bir çaremiz bulunmamaktadır. Ancak bazen karşımıza gelen bu hatalar bizle alakalı ya da telefon ile alakalı da olabiliyor. İşte normal şartlarda oluşan bu hata sonrasında yapılacak işlemleri sizlerle beraber inceleyeceğiz.

Twitter üzgünüz yanlış bir şey yaptık hatası nedir

Twitter yanlış yaptık ne demek, twitter yanlış bir şey yaptık nasıl giderilir, twitter profillerine giremiyorum, twitter profiller gözükmüyor, twitter hesabında sorun var, twitter profil sorunu, twitter yanlış bir şey yaptık çözümü. Twitter meydana gelen ”Üzgünüz yanlış bir şey yaptık” hatası ile ilgili çözüm yollarını sizlere aktaracağız.

Twitter profil gözükmüyor

Kısa zaman içerisinde alınan ”Üzgünüz yanlış bir şey yaptık” sorunu oldukça can sıktı. Çünkü twitter kullanıcıları gelen bu hata sonrasında profillere ulaşmak istediklerinde bu uyarı çıkmaktadır. Gelen bu uyarı neticesinde takip ettiğimiz kişilerin yaptıkları paylaşımlar ve profiller ekrana gelmemeye başladı.

Twitter üzgünüz yanlış bir şey yaptık hatası nedir, twitter yanlış yaptık, twitteri profil gelmiyor, twitter profil gözükmüyor, twitter üzgünüz yanlış yaptık, üzgünüz yanlış bir şey yaptık

Yaşanan aksaklık twitter ile alakalı olduğu için sunucu ile alakalı olduğu tespit edilmiştir. Twitter yetkilileri de sorun için bir an evvel müdahaleleri gerçekleştirip sorunu gidermiştir. Bu da kullanıcıların artık takip ettiği kişilerin yapılan paylaşımları kontrol etme fırsatı doğurdu.

Şayet sizin uygulamanız da hala daha bu sorun devam ediyorsa twitter uygulamasını telefonunuzdan kaldırıp yeniden yükleyelim. Sonrasında telefonu kapatıp tekrar giriş sağlamayı deneyelim. Yaptığımız bu işlem netice verecektir.

Twitter üzgünüz yanlış bir şey yaptık hatası nedir genel anlamda sunucu ile ilgili olduğu için çok fazla bir işlem yapmanız gerek yok. Problemi twitter yetkilileri sorunu giderecektir. Başka kişiler de olmamasına rağmen siz de varsa bunu yorum kısmında belirtebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz