Twitter Okundu Bilgisini Açma Kapatma Ayarı için işlemleri nereden yapmanız gerekiyor yazımızı incelemeniz yeterlidir. Twitter görüldü kapatma açma, dm görüldü ve buna benzer tüm ayarlar için yayınladığımız makalemizde işlemlerimizi sağlayabilirsiniz.

Twitter uygulamasında okundu ayarlarının nereden kapatılıp açılacağı merak konusudur. Haliyle ayarlarınızı nereden yapacağınızı tarafımızdan araştırmış bulunmaktayız. İşlem adımlarımız için yapmanız gereken ayarları detaylı olacak şekilde sizlerle paylaşacağız. Yapacağımız ayarlar sonrasında okundu bilgisini kapatıp açabileceksiniz. Biri size mesaj gönderdiğinde kiminle sohbet ediyorsan o kişi sizin ne zaman o mesajı okuduğunuzu görmektedir. Bu bilgilerin görülmesini istemediğinizi bildiğimiz için ayarları nasıl sağlayacağını tek tek ele almış bulunmaktayız.

Twitter Okundu Bilgisini Açma Kapatma Ayarı

Twitter okundu kapatma, twitter okundu bilgisini kapatma, twitter görüldü ayarları, twitter okundu bilgisini açma, twitter okundu açma, sms okunduğunu anlamak, twitter mesaj gönderdiğimizde okuduğunu anlamak ile ilgili işlem ayarları için yapılması gereken tek işlem aşağıdaki adımları incelemek olacaktır. Böylelikle herhangi bir sorun yaşanmadan sorunlarınızı giderebilirsiniz.

Twitter Okundu Bilgisini Açma Kapatma Ayarı, twitter görüldü kapatma, twitter görüldü açma, twitter dm görüldü, twitter dm kapatma, görüldü açma

twitter görüldü kapatma

Twitter görüldü kapatma ayarlarımız için Twitter uygulamasına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz. Hesabımıza diler bilgisayardan dilerse de cep telefonumuzdan girebilirsiniz.

Hesaba giriş işlemi sonrasında gelen ekranın sağ üst bölümünde bulunan ”Profil” ikonuna tıklıyoruz. Açılan seçenekler içerisinde ”Ayarlar ve Gizlilik” yazısına tıklıyoruz.

Twitter Okundu Bilgisini Açma Kapatma Ayarı, twitter görüldü kapatma, twitter görüldü açma, twitter dm görüldü, twitter dm kapatma, görüldü açma

twitter görüldü açma

Twitter uygulamasında sohbet sırasında biriyle yazışırken görüldü ayarlarının açılabilmesi için yaptığımız işlem adımları sonrasında gelen ekranın sol menüsünde bulunan ”Gizlilik ve Güvenlik” ikonuna tıklayıp işlem ayarlarına devam ediyoruz.

Twitter Okundu Bilgisini Açma Kapatma Ayarı, twitter görüldü kapatma, twitter görüldü açma, twitter dm görüldü, twitter dm kapatma, görüldü açma

twitter dm görüldü

Ayarlarımızın sonuna geldiğimiz de ise sayfanın altında doğru indiğimizde karşımıza ekran da görüldüğü şekilde bir bilgi gelecektir.

  • Okundu bildirimlerini Gönder/Al
  • Biri sana mesaj gönderdiğinde, sohbetteki kişiler mesajı ne zaman gördüğünü bilir. Bu ayarı kapatırsa, diğer kişilerin okundu bildirimlerini göremeyeceksin.
  • Twitter uygulamasında okundu ve görüldü bildirimlerini açma kapama işlemleri için gelecek olan ekrandaki seçeneğin yanında ki tiki kaldırıp açmanız durumunda bu ayarlarınızı tamamlamış olacaksınız.

Yaptığımız işlemler sonrasında herhangi bir sorun yaşarsanız yaşanan problemi yorum kısmında bildirmeniz halinde gerekli yanıt verilecektir. Okundu bilgisiyle ilgili işlemlerimiz bu kadardır.

Önceki İçerikTwitter Dm Açma Kapatma Ayarı Nasıl Yapılır
Sonraki İçerikTwitter Hassas içeriği Açma Kapatma Ayarı
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz