Twitter Konum Açma Kapatma Nasıl Yapılır bu adımları sizlere kapsamlı olacak şekilde anlatımını sağlayacağız. Twitter konumları silme, konum ayarları hususunda aklınıza takılan neler varsa bu soruların hepsinin yanıtı haberimizde yer almaktadır.

Kullanımıyla ve özelliğiyle kullanıcılarının göz bebeği haline gelen sosyal medya platfomu Twitter uygulamasında konum ayarlarının nereden yapıldığının bilinmemesi can sıkıcı bir hal almaktadır. Konum açma, kapama ve silme adımlarının nereden ve nasıl yapıldığının araştırmasını sizler adına tarafımızdan gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Yaptığımız ayarlar sonrasında bulunduğun şehir ya da tam konum eklemesini sağlayabilirsiniz. Tabi bir alanda konum paylaşılabilmesi için cep telefonumuzun konum alanı da açık olması gerekiyor. Haricinde konumun paylaşılmasını gerçekleştiremezsiniz.

Twitter Konum Açma Kapatma Nasıl Yapılır

Twitter ülke değiştirme, twitter konum bulma, twitter uygulamalar, twitter konum işlemleri, konum ayarları nasıl yapılır, twitter konumları silme adımları hususunda yaptığımız incelemelerin tamamı aşağıda yer almaktadır. Yapacağınız işlem ayarları sonrasında problem kalmadan Androind ya da iPhone telefonunuzdan Twitter uygulaması üzerinden konum ayarlarını gerçekleştirebilirsiniz.

Twitter Konum Açma Kapatma Nasıl Yapılır, konum silme, twitter konum açma, twitter konum kapama, twitter konum ayarı, konumları silme, konum açma

twitter konum açma

Twitter konum açma işlemlerimiz için öncelikle Android ya da iPhone cihazından veya da bilgisayarımızdan Twitter uygulamasına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.

Twitter hesabınıza giriş işlemi sağladıktan sonra sağ üst tarafta yer almakta olan simgeye tıklayıp açılacak olan sayfalar içerisinden ”Ayarlar ve Gizlilik” bölümüne tıklıyoruz.

Twitter Konum Açma Kapatma Nasıl Yapılır, konum silme, twitter konum açma, twitter konum kapama, twitter konum ayarı, konumları silme, konum açma

twitter konum kapama

Twitter konum kapama yine aynı şekilde hesaba giriş sağlayıp işlem ayarlarının devamını sağladığımız sonrasında son kısımda bulunan,

  • Gizlilik ve Güvenlik” alanına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.

Twitter Konum Açma Kapatma Nasıl Yapılır, konum silme, twitter konum açma, twitter konum kapama, twitter konum ayarı, konumları silme, konum açma

Twitter Konum Bilgilerini Sil

Yaptığımız işlemlerin sonuna geldiğimizde açılacak olan sayfada bulunan,

  • Tweet Konumu; Konumu olan Tweet 
  • Bu ayar seçildiğinde, Tweetlerine web veya üçüncü parti uygulamalar aracılığıyla şehir ya da tam konum gibi bir konum ekleyebilirsin.
  • Yanındaki Tiki işaretleyip işareti kaldırarak konum açma ve kapama işlemlerini gerçekleştirmesini sağlayabilirsiniz.
  • Eğer konum silmek isterseniz de alt tarafta bulunan ”Konum Bilgilerini Sil” ikonu üzerinden işlem sağlayabiliyorsunuz.

Twitter konum ayarlarımız ile alakalı olarak işlem adımlarımız bu kadardır bu bağlamda aklınıza takılan soru işaretlerini yorum bölümünden bizlere belirtebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz