Twitter Gece Modu Açma Kapatma Wep , ios, night mode pc ve koyu tema  ayarlarının nasıl ayarlanacağını yazımızda ele alacağız. Gündüzleri çok farkında olunmasa da akşamları telefonumuzda ya da bilgisayarımızda twitter’da gezinti sağlarken yansıyan ışık gözümüz aldığı için ayarları nasıl yapacağınızı ele aldık.

Sosyal medya hesaplarında geceleri gezinti sağlarken gözlerimiz oldukça yoruluyor. Eğer bir twitter kullanıcısı iseniz artık gözlerinizin bu kadar yorulmasının önüne geçebilirsiniz. Uygulama içerisinde var olan ayar ile uygulamanın size yansıtmış olduğu ışıklandırmanın önüne geçebilirsiniz. Bilgisayar ve cep telefonlarınız içerisinde gece modunu aktif hale getirmeniz halinde artık bu yorgunluğa son verebilirsiniz. İşlem ayarlarını nereden ve nasıl yapacağınızı haberimizde kapsamlı olarak ele alacağız. Böylelikle gözlerinizin yorulmasına ve gezintinizi daha sağlıklı yapabilmenize olanak sağlayabilirsiniz.

Twitter Gece Modu Açma Kapatma Wep

Twitter gece modu web, twitter gece modu ios, twitter gece modu night mode pc, twitter koyu tema, twitter ışık kapatma, gece modu açma, gece modu kapatma, gece modu ayarı, twitter ışık yansımaması, ışık kapatma ve buna bağlı tüm gece ayarlarının nasıl sağlanacağını görsel olarak ele aldığımız bu yazıda incelemeler sonrasında sorun kalmadan gerçekleştirebilirsiniz.

Twitter Gece Modu Açma Kapatma Wep, twitter gece modu web, twitter gece modu ios, twitter night mode pc, twitter koyu tema, twitter ışık kapatma

Twitter Koyu Tema

Twitter Koyu Tema ayarlarımız için ilk olarak uygulamamamıza ios, android veya bilgisayarımızdan giriş işlemini sağlıyoruz.

  • Hesabımıza giriş işlemi sağladıktan sonra sayfanın sağ üst tarafında bulunan ”Profil” ikonuna tıklıyoruz.
  • Bu alan gerek cep telefonlarımızda gerekse de bilgisayarımızdan da giriş yapsanız aynı alanda yer alacağından ötürü tıklama işlemini sağladıktan sonra sayfanın en alt satırında yer alan ”Gece Modu” yazısına tıklayıp ayarlara devam ediyoruz.

Twitter Gece Modu Açma Kapatma Wep, twitter gece modu web, twitter gece modu ios, twitter night mode pc, twitter koyu tema, twitter ışık kapatma

Twitter Night Mode Pc

Twitter Night Mode Pc işlem adımlarımızı sağladıktan sonra sabah olduğunda tekrardan bu ayarı geri almak istediğinizde ise,

  • Yine ”Profil” simgesine tıklayıp gelecek olan pencere ekranında size sunulan seçeneklerin en altında bulunan ”Gece Modu” yazısına tıklamanız halinde eski ayarlarına otomatik olarak dönecektir.

Twitter gece modu açma ve kapatma işlem adımlarımız bu kadardır. Bu ayarlar sonrasında aklınıza takılan sorular var ise bu durumda alt tarafta yer almakta olan yorum bölümünden yaşadığınız sorunu tarafımıza bildirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz