Merhaba arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Tik Tok Bu içerik yaş kısıtlamalıdır yönünde alınan hatanın çözümü noktasında sizi bilgilendireceğiz.

Sosyal medyanın hızla büyüyen ve hızlı bir şekilde inanılmaz kitlelere ulaşım sağlayan uygulamalarından birisi olan Tik tok uygulamasında hatalarda alınabilmektedir. Bu alınan hataların başında da Tik Tok Bu içerik yaş kısıtlamalıdır yönünde bir hatadır. Alınan hatanın çözümü ile alakalı sizleri bilgilendirerek çözüm noktasında bilinçlendireceğiz.

  • Sosyal medya uygulamalarınızda alınan her hatanın kendine has bir çözüm yöntemi bulunmaktadır.
  • Sadece doğru bir araştırma ile yapılacak aşamaları da bilerek ilerlemeniz gerekmektedir. Şimdi ayarların nasıl sağlanacağı konusunda işlem adımlarına bakacağız.

Tik Tok Bu içerik yaş kısıtlamalıdır

Tik Tok yaş kısıtlamalıdır
  1. Tik tok içerik yaş kısıtlamalıdır

Genel itibariyle video paylaşım merkezi haline gelen ve açılan yarışma ve canlı yayınlarla birlikte para kazancını aktif duruma getiren uygulama Tik tok hesabında yaş kısıtlamalıdır hatasıyla karşılaşan çok kullanıcı bulunmaktadır. Yaşanan bu sıkının önüne geçilebilmesi için yapılması muhtemel aşamalardan bahsederek karşılaştığınız sorunu gidermeye çalışacağız.

Aslında bu hatayla karşılaşan binlerce kişi olduğunu söyleyebiliriz. Lakin alınan bu hatanın temelinde bir çözüm yolunun olmadığını söylemek mümkündür. Fakat izlenecek aşamalarla birlikte artık böyle bir hata ile karşılaşmamanızı sağlayabileceksiniz.

  • Her sosyal medya uygulamasının kendi içerisinde yaş sınırlandırması bulunmaktadır.
  • Dolayısıyla sizin yaş sınırlandırmanız ile alakalı verileri yine kendinizin bilmesi gerekiyor.
  • Yaş bilgilerine erişim yapabilmeniz için ayarlarınıza girerek buradan kontrol sağlayabilirsiniz.
  • Bunun dışında Tik tok minimum yaş bilgilendirmesi 13 olarak belirlenmiştir.
  • Siz doğum tarihi bilgilerinize geldiğinizde bu yaş bilgisini 13 değil de 12 yaparsanız ilgili hata ile karşılaşmama ihtimaliniz yoktur.
  • Haliyle ilgili problemin giderilmesi için tik tok hesabını yeniden oluşturup ya da mevcut hesabınız için sorun bildir alanından iletişime geçmeniz gerekmektedir.
  • Tik tok yaş kısıtlamalıdır

Hesabınızı yeniden oluşturmaya karar verdiğinizde yaş ile ilgili kısmı doğru bir şekilde girmeye dikkat etmenizi öneriyoruz. Bunlar önemli olduğundan dolayı üzerine basarak bilgi vermekteyiz.

Profilinizdeki gizlilik ayarları üzerinden de diğer ayarlarınızı da doğru bir şekilde yapılandırdığınızdan emin olunuz. Tik tok hakkında merak edilen diğer hususları da ele almaya devam ediyoruz. Bizi takipte kalınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz