Merhaba arkadaşlar, sizlere bu yazımızda ünlü bir isim olan ”Sibel Kekilli instagram Hesabını Türkiye’ye Kapattı” haberimizi paylaşacağız,

Instagram’daki hesabını Türkiye’den gelen kötü yorumlardan ötürü oldukça sorun yaşayan ve gelen kötü yorumlardan ötürü oldukça canı sıkılan Sibel Kekilli Instagram hesabını Türkiye’ye kapattırarak yapılan kötü yorumların önüne geçmiş oldu. Türkiye’deki kullanıcılar Sibel Kekilli’nin hesabına ulaşmak istediklerinde karşılarına ”Kısıtlı Profil” ”Bölgenizde hesaba ulaşılamıyor” uyarısı alınmaktadır.

Sibel Kekilli instagram Hesabını Türkiye’ye Kapattı

 

sibel kekilli instagram, sibel kekilli, sibel kekili türkiye, sibel kekilli instagramı kapattı,Sibel Kekilli instagram Hesabını Türkiye'ye Kapattı

Gelen kötü yorumlardan ötürü hesabını Türkiye’ye kapatarak sosyal medyada büyük yankı uyandırsan Sibel Kekilli’nin hesabına giriş artık sağlanamamaktadır. ”Duvara Karşı” filmiyle ünlenen ve daha sonra bir çok başarılı filmlere imza atan Sibel Kekilli instagram hesabını Türkiye’ye kapattı.

Yaptığı paylaşımlara gelen ahlak sınırını aşan yorumlardan dolayı oldukça rahatsız olduğunu dile getiren Sibel Kekilli, sırf bu ahlaksız kötü yorumlardan ötürü instagram hesabını Türkiye’ye kapattığını bildirmiştir. Hesabının kapatılma talimatlarını yaptıktan sonra yaptığı açıklama da ne kadar üzgün olduğu belli olan Sibel Kekilli‘nin aldığı kararın insanların kendisi hakkında ileri geri ağza alınmayacak cümleleri kullanması olduğunu açıkladı.

Sibel Kekilli instagram Hesabını Türkiye’ye Kapattı

Açıklaması kendisine yapılan yorumlardan ne kadar rahatsız olduğunu göstermektedir. Yaptığı açıklama da ”Kısa bir süreliğine veda zamanı..” demesi tekrardan Türkiye’ye hesabını açabileceği izlenimi verse de bu pekte mümkün görünmüyor gibi.

Türkiye’deki takipçileri tarafından paylaşım sağlanan görsellerine atılan yorumların ailesini ve kendisini oldukça rahatsız vermesinden dolayı tekrar geri dönmesinin imkansız olduğu görünüyor. Ülkemizdeki insanların biraz daha sağ duyulu hareket etmesi sonrasında bu ve benzeri sorunların yaşanmamasını temenni ediyoruz.

Instagram hesabında yaptığı açıklama ise ;

”Öyle görünüyor ki paylaştığım son iki gönderiyle çok hassas bir konuya değinmişim. İyi yanı şu ki bütün o ikiyüzlüler, maskelerini çıkarıp çirkin yüzlerini gösterdiler. Burada her şeyi yeni baştan açıklamaya hiç niyetim yok, ama her şey tek bir sonuca varıyor: Bir kadın ne yapmış veya yapıyor olursa olsun, bu sadece ve sadece ONUN hayatı ve ONUN bedenidir. Mini etek giymek, otobüste yalnız başına oturmak, sokak ortasında bira içmek- bunlar onu fiziksel veya psikolojik olarak taciz etme hakkını kimseye vermez. Bıkmadan usanmadan beni destekleyen bütün hayranlarıma çok teşekkür ederim. Sizi seviyorum.” yer vererek hayranlarına olan sevgisini bu şekilde de dile getirmiştir.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz