Telefon kullanıcılarının çıkış tarihinden sonra akın yaparak satın almış oldukları Samsung Galaxy S7 Hard Reset Nasıl Atılır işlemlerinin nasıl yapılacağını paylaşacağız,

Android kullanıcılarının merakla beklediği Samsung Galaxy S7 uzun süre önce yürürlüğe girdi. Ancak bunun sonrasında cihazın desen kilidinin unutulması teknik yaşanan aksaklıklar nedeniyle cihazı fabrika ayarlarına nasıl gönderileceği bütün Samsung kullanıcıları tarafından merak konusudur.

İşlemlerimize başlamadan önce cihazınızın şarj seviyesinin %70 in üstünde olup olmadığının kontrol edilmesi gereklidir. Eğer şarj seviyesi %70 in altında olursa işlemlerin başarılı olma olasılığı düşecektir. Bu nedenle Samsung Galaxy S7 Hard Format Atma adımlarında ilk olarak bunu kontrol ediyoruz, yaptığımız inceleme sonrasında işlemlerimize başlayabiliriz.

Samsung Galaxy S7 Hard Reset Nasıl Atılır

desen kilidini unuttum, samsun galagxy s7 desen kilidi kırma, samsung desen kilidini unuttum, samsung galagxy s7 desen kilidi açılmıyor, Samsung Galaxy S7 Hard Reset Nasıl Atılır, samsung galaxy s7 tuş kilidini unuttum

Samsung Galaxy S7 Hard Reset Nasıl Atılır

Samsung Galaxy S7 Hard Reset işlemlerini sizlerle adım adım paylaşacağız bu işlemlerin başarıyla sonuçlanmasını istiyorsak aşağıdaki adımları an ve an uygulamanız gerekiyor,

  1. Samsung Galaxy S7 telefonumuzu tamamen kapatıyoruz,
  2. Daha sonrasında telefonun Seç Açma (+) ve Home tuşu ile (+) Güç Tuşuna basılı tutuyoruz,
  3. Yaptığımız işlemler sonrasında Android Kurtarma Menüsü ya da Samsung yazısını gördüğümüzde basılı tuttuğumuz tuşları bırakabilirsiniz.
  4. Gelen ekranda Recovery menüsü olacaktır. Bu menünün içerisinde yer almakta olan ”Wipe data / factory reset ” bölümüne gelmemiz lazım bu işlem için Seç Açma(+) ya da Ses kısma (-) tuşlarını kullanabilirsiniz. Üzerine geldikten sonra GÜÇ tuşuna basılı tutuyoruz,
  5. İşlemin devamında ekranda yer almakta olan ”YES-delete all user data” seçeneğine gelip GÜÇ tuşuna basılı tutuyoruz,
  6. Yaptığımız bu işlemden dolayı telefonumuzda bütün bilgiler silinecektir. Onun öncesinde yedekleme yapmadıysanız bilgiler geri gelmeyecektir.
  7. Samsung Galaxy S7 Hard Reset işlemlerimizin sonuna geldiğimiz son işlem olarak ”Reboot system now” seçeneğine geldikten sonra GÜÇ tuşuna basılı tutuyoruz, yaptığımız bu işlem sonrasında Samsung Galaxy S7 cihazımız yeniden açılacaktır. Biraz gecikmeli açılma olabilir beklemenizde fayda bulunuyor.

İşlemler sonrasında Samsung Galaxy S7 cihazınızın Format Atma işlemleri tamamlanmıştır. Cihazınızın yeniden başlatılması sonrasında kullanımınızı sağlayabilirsiniz.

İsterseniz sizin için hazırladığımız Tenda W150D Modem Kurulumu (Resimli Anlatım) makalemizi de inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz