Getirmiş olduğu yeniliklerle kısa süre içerisinde sosyal medyanın en popüler ağı haline gelen Instagramda Onaylı Hesap Nasıl Alınır sorusunu sizler için cevaplayacağız,

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki eğer bir Instagram kullanıcısı iseniz bütün ünlü isimlerin, spor yazarlarının, sanatçı isimlerinin yanında bulunan mavi tik işaretinin sizin isminizin yanında da olmasını istiyorsunuzdur.Ancak Instagram’ın getirdiği bu özelliğinin temelinde, o ünlü kişinin ismiyle açılan taklit hesapların o kişiye ait olmadığını gerçekte Instagramda Onaylı Hesabın ismin yanındaki Mavi tik ibaresini getirerek o hesabın olduğunu Instagram kullanıcılarına göstermektedir.

Diyelim ki siz ünlü bir kişi değilsiniz ve Instagram Hesabını Onaylanmasını istiyoruz,

Instagramda Onaylı Hesap Nasıl Alınır

instagram hesap onaylatma, instagram mavi tik alma, instagram onaylanmış hesap alma, Instagramda Onaylı Hesap Nasıl Alınır, instagramda mavi tik alamıyorum, instagramda nasıl fenomen olunur, instagramdaki mavi tik nedir

Instagramda Onaylı Hesap Nasıl Alınır

Bu işlemin olması şuan için mümkün değildir. O ülke’de eğer tanınmış bir yüz değil iseniz Instagram hesabınızın yanına mavi tik olayının gelmesi mümkün gözükmemektedir.

Harici durumunda Instagram’da Onaylı Hesap Alma işleminiz çok zordur. Instagram Mavi Tik uygulamasını diğer sosyal medya ağlarında da olduğu gibi her ülkenin ünlü isimlerine vermektedir. Dolayısıyla Instagram’da Onaylı Hesap Alma işlemlerimizin bu etapta normal Instagram kullanıcıları için alınması çok zor gibi görünüyor.

Yaşamış ülkenin ünlü bir yüzü değilseniz, Instagram Mavi tik alma talebinde maalesef bulunamıyor ve Instagram Hesabınız Onaylamasını sağlayamıyorsunuz.

Ancak bu Instagram’da bu işlemin olmamasından dolayı kendinizi yıpratmaya gerek bulunmamaktadır. Bir şey dikkatinizi çektiyse her ünlünün takip ettiği belli kişi sayısı vardır. Bu sayı onun ne kadar kişi tanıdığı gösterir eğer sizin çevreniz o takipçi sayısından çok ise sanal ortamda olmasa da gerçek hayatta mavi tik ve onaylamayı almışsınız demektir.

Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarını birbirine bağlayıp çevrenizdeki ağı genişletebilir. Ve yaptığınız paylaşımlarla daha geniş bir kitleye ulaşabilirsiniz.

Instagram’da Onaylı Hesap Alma hakkında bilgilendirmemiz bu şekildedir. Dilerseniz sizin için hazırlamış olduğumuz Facebook Hesabını Silme (Resimli Anlatım) makalemizi inceleyip Facebook hesap silme hakkında destek alıp işlem sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz