instagram Sesli Mesaj Görüntülü Konuşma Geliyor evet yanlış duymadınız whatsapp, facebook uygulamasından sonra sızdırılan bir bilgiye göre İnstagram uygulamasına da artık sesli mesaj ve görüntülü görüşme özelliği yolda.

Sosyal medyanın en çok giriş yapılan uygulamalarından biri olan İnstagram uygulamasında da artık sesli görüşme ve görüntülü konuşma özelliğinin geleceğine yönelik çalışmaların son noktasına geldiği haberi sızmıştır. APK’den sızan bilgiler doğrultusunda çalışmaların kısa süre içerisinde tamamlanacağını ve tamamlandıktan sonra artık sosyal medya devi olan instagram uygulamasında da görüntülü konuşma ve sesli mesaj uygulamasının devreye alınacağı iletilmiştir. Eminim sizlerde bu uygulamanın gelmesiyle birlikte artık görüşmelerinizi ve sesli mesajlarınızı uygulama üzerinde yapacaksınız.

instagram Sesli Mesaj Görüntülü Konuşma Geliyor

İnstagram sesli mesaj, instagram görüntülü konuşma, instagram sesli konuşma, görüntülü konuşma, instagram sesli görüşme, instagram sesli konuşma, instagram görüntü ayarlarının gelmesi için tüm çalışmaların sonuna gelinmektedir. Kısa süre içerisinde uygulama içerisine eklenecek olan özellikle birlikte zaten hiç çıkışı sağlanmayan uygulamada 7/24 şekilde giriş hesaplanmaktadır.

instagram Sesli Mesaj Görüntülü Konuşma Geliyor, instagram sesli mesaj, instagram görüntülü konuşma, instagram sesli konuşma, görüntülü konuşma, instagram sesli görüşme

İnstagram Görüntülü Konuşma

İnstagram uygulamasına gelecek olan yeni uygulamanın nasıl kullanacağını zaten instagram sizlere gösterecektir. Ancak DM bölümüne eklenmesi hedeflenen bu özellikle birlikte artık whatsapp ve facebook platformlarında olduğu gibi instagram uygulamasında da görüntülü konuşma sağlayabilirsiniz.

İkon eklendikten sonra ikona tıklamanız halinde bundan sonraki süre içerisinde istediğiniz kişiye hem sesli mesaj gönderebilir hem de aramak istediğinizde aramanızı sağlayabilirsiniz. Böylelikle sorunsuz bir şekilde konuşmanızı sağlayabilirsiniz.

instagram Sesli Mesaj Görüntülü Konuşma Geliyor, instagram sesli mesaj, instagram görüntülü konuşma, instagram sesli konuşma, görüntülü konuşma, instagram sesli görüşme

instagram sesli görüşme

İnstagram uygulamasına gelecek olan sesli görüşme ve görüntülü konuşma ile ilgili sızan bilgiler doğrultusunda her an uygulamaya getirilmesiyle ilgili instagram yetkililer tarafından duyurusu sağlanacaktır.

Facebook ve whatsapp uygulamasına APK’ye yükleme sağlandıktan sonra anında kullanımı için de duyurusu sağlayıp uygulamaya eklenen özelliklerin instagram uygulamasına ise anında işlem sağlanacaktır.

Facebook ve whatsapp uygulamasında olmasına rağmen instagram uygulamasında böyle bir uygulamanın olmamasından ötürü bir çok instagram kullanıcısı özelliğin gelmesini bekliyordu. Henüz daha tam anlamıyla uygulamaya eklenmediğinden ötürü özelliğin çok kısa süre içerisinde instagram hesaplarına güncelleme ile birlikte gelmesi hedeflenmektedir.

Ekleme sağlandıktan sonra ayarları ve kullanımın nasıl sağlanacağı ise kapsamlı olarak anlatımını gerçekleştireceğiz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz