instagram görüntülü konuşma ozelliği geldi İnstagram uygulamasında beklenen özellik artık gelmiş bulunuyor. İnstagram görüntülü arama detayları yazımızda.

IGTV ile tüm dikkatleri üzerine çeken instagram’a beklenen bir yenilik daha gelmiş durumdadır. Sosyal medya uygulamaları içerisinde en çok yenilik yapan uygulamalarından biri instagram’da artık görüntülü konuşma yapabilirsiniz. Gelen özellik henüz daha tam anlamıyla tüm kullanıcılarda olmasa da bir çok kullanıcı özelliği kullanmaya başladı. İnstagram’ın son güncellemesini alan telefonlarda bu özelliğin aktif olacak şekilde kullanıldığını söylemek mümkün. Eğer sürekli mobil bağlantısından bağlıysanız wi-fi bağlantısına geçiş yapmanız halinde güncellemeler kendini yapacak ve özellik instagram’ın mesajlaşma alanına gelecektir. Böylelikle sağlayacağınız işlemler sonrasında sizlerde takipçilerinizle ya da arkadaşlarınızla görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Mesajlaşma kısmında görüntülü arama kısmının olması karşı tarafta bunun olmaması görüşmeyi yapmanız engel olacaktır. Haliyle görüşmeyi sağlayacağınız kişiye güncellemesini sağlamasını istemenizde fayda bulunmaktadır.

instagram görüntülü konuşma ozelliği geldi

İnstagram hesaplarına beklenen özelliğinin gelişiyle birlikte bir çok kullanıcı artık hesaplarından çıkmayacağa benziyor. Aktif süresinin uzayabilmesi için IGTV’yi getirmiş olan instagram’da bu özelliğinde eklenmesiyle artık tamamen çağ atladığını söylemek mümkündür. Özellik ile ilgili bilmeniz gereken bir çok detayı aşağıda sizler için konu almış bulunuyoruz.

instagram görüntülü görüşme

Sizler için her türlü yeniliği anında ulaştırmaya çalışmaktayız. Mesajlaşma alanına girdiğinizde sağ üst bölümde ”Video” işaretine benzer simgeyi gördüğünüzde şaşıracağınıza eminim. Çünkü bu şu anlama gelmektedir; Artık whatsapp hesabında olduğu gibi bu alanda da görüntülü görüşme sağlayabilirsiniz. Görüntülü görüşme sağlarken görüntüyü küçülterek hareket dokümanını kontrol edebilmeniz de mümkündür.

instagram görüntülü konuşma ozelliği geldi, instagram görüntülü konuşma, instagram görüntülü arama, görüntülü konuşma instagram, instagram görüntülü arama nasıl yapılır, instagram görüntülü görüşme

Görüntülü görüşme yapabilmeniz için instagram’ın son sürümünün telefonlarda ekli olması gereklidir. Bu ikonu gördüğünüzde tıklama sağladığınız da karşı tarafa onay vermesini istersiniz. Lakin bana gelen bir şey yok yanıtı sonrasında sizle alakalı bir durum olmadığını belirtmemiz de fayda vardır. Çünkü karşı tarafa henüz bir özellik gelmediğinden ötürü görüntü konuşma isteği gönderseniz de bu imkansız bir hal alacaktır.

Haliyle o kişiye wi-fi bağlantısından bağlanarak play store ya da apple store uygulamasına girip uygulamasını güncelleştirmesini son sürümün getirilmesini söyleyebilirsiniz.Böylelikle sağ üst alanda bulunan sohbet ikonuna tıklamanız ile birlikte karşılıklı konuşma başlanacaktır.

instagram görüntülü konuşma özelliği geldi ve bununla birlikte karşılaşılan sıkıntılarınızı ele alabilmemiz için oluşan problemleri yorum alanında bizlere ulaştırırsanız biz de bu konuya istinaden işlemlerin nasıl ele alınacağını, çözümleri için neler yapmanız gerekeceğini paylaşacağız.

instagram görüntülü konuşma ozelliği geldi, instagram görüntülü konuşma, instagram görüntülü arama, görüntülü konuşma instagram, instagram görüntülü arama nasıl yapılır, instagram görüntülü görüşme instagram görüntülü konuşma ozelliği geldi, instagram görüntülü konuşma, instagram görüntülü arama, görüntülü konuşma instagram, instagram görüntülü arama nasıl yapılır, instagram görüntülü görüşme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz