Değerli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda instagram dondurduktan sonra videolarım ve resimlerim gelmedi diyenlere özel işlemleri ele alacağız.

İnstagram dünyanın en sık kullanılan sosyal medya uygulamalarından bir tanesidir. Herkes tarafından sevilerek kullanılan bu platformu silmeden önce ise hesap dondurma bilgilendirmesi sunmaktadır. Hesabınızı silmek yerine dondurmayı tercih edenlerin sayısı da hayli fazladır. instagram dondurduktan sonra videolarım ve resimlerim gelmedi diye moral bozup surat asmanızı gerektirecek bir durum bulunmamaktadır.

Ayarlarınız için aşağıdaki adımları kontrol etmeniz yeterli olacaktır.

instagram dondurduktan sonra videolarım ve resimlerim gelmedi

instagram dondurduktan sonra videolarım ve resimlerim gelmedi

instagram dondurduktan sonra videolarım gelmedi normal şartlarda siz hesabınızı dondurup açmanızla birlikte hesaptaki hiçbir bilginin kaybolmaması gereklidir. Yani nasıl dondurduysanız hesabınız da geriye aynı şekilde gelmelidir. Ancak dondurma işlemi sonucunda açtığınızda veriler gelmediyse sorun var demektir.

Bu durumda hemen paniğe kapılmayıp araştırma sağlamanız en doğru vereceğiniz kararlardan bir tanesidir. Dolayısıyla ilk olarak size düşen işlem beklemek olacaktır. Sabırla beklediğiniz taktir de verilerinizin tekrardan geriye geldiğinizi siz de görebilirsiniz. Bu bekleme süresi de maksimum 10 gün olduğunu söyleyebiliriz.

10 günü geçtikten sonra hala daha problem yaşanmaya devam ediyorsa bu durumda farklı bir sorun yaşıyorsunuz demektir. Uygulamayı telefonunuzdan kaldırıp yeniden yükleme yaparak deneme sağlayabilirsiniz. Lakin gerçekleştirdiğiniz bu işlem de başarısız olursa eğer geriye sorun bildirmeniz kalacaktır.

instagram dondurduktan sonra resimlerim gelmedi diye moral bozup surat asmanıza ya da farklı düşüncelere içerisine girmenize gerek yok. Direk olarak sorun bildir kısmına gelerek karşılaştığınız problemi ayrıntılarıyla birlikte instagram yöneticilerine bildirmeniz halinde yöneticiler tarafından gereken kontroller yapılacak ve tarafınıza geri dönüş gerçekleştirilecektir.

Şayet bu işlem netice vermez ise farklı hiçbir çözümün olmadığını bilmenizi istiyoruz. Çünkü bahsettiğimiz yöntem instagram yöneticilerinin bire bir size geri dönüş sağlamasında yardımcı olacaktır. Eklemek istediğiniz bir yer olur ise bize bunu yorumdan dile getirebilirsiniz. Umarım işinizi gören bir yazı olmuştur. İyi gezintiler diliyoruz.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz