Google play store 927 hatası nedir nasıl cözülür, Alınan hata sonrasında google play yanıt vermiyor ise uygulamaların indirilebilmesi için yazımız faydalı olacaktır.

Google play store hesabı üzerinden oyun veya uygulama indirirken karşınıza bir çok hata gelmektedir. Bu hatalardan biri de son zamanlarda baş gösteren 927 hatasıdır. Gelen bu hata sonrasında stres ya da paniğe girmenizi gerektirecek bir durum bulunmamaktadır. Beraber yapacağımız işlemler neticesinde sorun kolaylıkla ortadan kalkmış olacaktır. Sizler uygulama içerisine girip oyun ya da uygulama indirmek istediğinizde karşımıza ” Yanıt vermiyor, Google play yanıt vermiyor. Birkaç dakika içinde tekrar deneyin ve sorun devam ederse sorun giderme ilgili yardım alın” uyarısı gelecektir. Gelen uyarıda da belirtildiği üzere buradaki sorun kısa süreli de olabilir. Ama bazen de bekleme sonrasında giriş sağlandığında da problemin devam ettiği gözlemlenmektedir. Böyle bir durumda da sorun devam etmemesi için ilgili işlem ayarlarını beraber gerçekleştireceğiz. Hadi gelin şimdi müdahalelerin nasıl ilerleyeceğine birlikte göz atalım.

Google play store 927 hatası nedir nasıl cözülür

Google play store uygulaması yanıt vermiyor, google play yanıt neden vermiyor, play store uygulaması yanıt vermiyor, google play yanıt vermediği için uygulama inmiyor, play store yanıt vermiyorsa nasıl sorun giderilir, hata kodu 927 nasıl çözülür, 927 hatasının çözümü nedir? Tarafımıza tarafınızdan iletilen soruları inceledik. Karşılaşmış olduğunuz hatadan ötürü uygulama inmiyor ve yanıt vermiyor ise adımlarımızı gerçekleştirelim.

Google play yanıt vermiyor

Google play store uygulamasında indirme gerçekleştirebilmeniz için internete bağlı olmanız gereklidir. Oyun ya da uygulama indirirken karşılaşmış olduğunuz hata sonrasında gelen ekrandaki bölüme ”Tamam” demeniz gereklidir. Tamam dedikten sonra ”Mobile bağlı iseniz wifiye” ya da ”wifiye bağlı iseniz mobile” bağlantı kuralım. Bağlantıları kestikten sonra telefonu aşağıya doğru çekerek üst alandan ”Uçak modu” kapalı hale getirip yeniden aktif hale getirelim.

Yapılan işlem ardından tekrar indirmek istediğiniz uygulama ya da oyunu yüklemesini sağlamanız gereklidir. Uygulama ile ilgili olarak güncelleme var ise sol bölümden ayarlar girip oradan da ”Uygulamalarım ve oyunlarım” kısmına girerek güncellemeler otomatik olarak devreye girecektir.

Google play store 927 hatası nedir nasıl cözülür, google play yanıt vermiyor, play store yanıt vermiyor, 927 hatasının nedeni, play store 927 hata çözümü, google play 927 hatası

Play store yanıt vermiyor

Tüm bu işlemleri sağladıktan sonra ”Ayarlar>Uygulamalar>Tümü” alanından Play store hesabına erişim gerçekleştireceğiz. Sağlanan işlemler sonrasında ”Verileri temizle” demeniz halinde problem neticelendirilmiş olacaktır.

Hala daha sorun devam ediyorsa gmail hesabı üzerinden ”Ayarlar” kısmına girerek ”Hesaplar” sonrasında google hesabınızdan maili kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştirelim. Yapılan işlemler neticesinde hala daha sorun devam ediyorsa karşılaşılan hatalarla birlikte bizlerle yorum kısmından iletişime geçebilirsiniz.

Google play store 927 hatası nedir nasıl cözülür giderilme işlemlerimizi anlatmış bulunuyoruz.

Google play store 927 hatası nedir nasıl cözülür, google play yanıt vermiyor, play store yanıt vermiyor, 927 hatasının nedeni, play store 927 hata çözümü, google play 927 hatası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz