Paylaş

Arçelik destek iletişim şikayet yardım hattı için araştırma içerisine girdiyseniz eğer hazırladığımız yazımızda var olan detayları paylaşacağız.

Arçelik destek iletişim şikayet yardım

Arçelik, 1955 yılında Vehmi KOÇ tarafından kurulmuştur. Türkiye tabanlı olan firmanın beyaz eşya ve teknoloji anlamında da ürünleri bulunmaktadır. Teknoloji sitesi olduğumuz için bu bağlamda üretilen cihazlarda aldığınız hatalarla ilgili görüşme yapacağınız iletişim bilgisini ele aldık.

Arçelik televizyonları hakkında yaşanan sinyal sorunları ile ilgili daha öncesinde yazılarımızı sizin için paylaşmıştık. Sizlerden gelen soruları incelediğimizde ise genel anlamda iletişim numarasının eksikliğinden dert yanılmaktaydı.

Biz de hali hazırda hazırladığımız bu yazımızda Arçelik iletişim numarasına nasıl ulaşabileceğiniz konusunda sizlere yardımcı olacağız. Tabi bilgilerinizi paylaşmadan önce beyaz eşya ile ilgili sorununuz varsa bunu muhakkak verdiğimiz iletişim numarası üzerinden halletmeniz gerekiyor.

Televizyonunuzda bir problem var ise gerek web siteminizde yayınladığımız yazımızı kontrol edip işlem sağlayabilirsiniz. Gerekse de televizyonunuzun kablo bağlantılarını kontrol ederek sorunu giderebilirsiniz.

Arçelik televizyonu kullanan çoğu kullanıcıları çoğu televizyonlarından memnun olsalar da bazen yaptıkları hiçbir işlem yaşamış olduğu sorunu giderilmeye bilmektedir. O yüzden direk bir iletişim kanalı bulup müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek istemektedir. Biz de bu hususta bu numaraya nasıl ulaşacağınızı ve görüşmenizi nasıl sağlayacağınızı kontrol aldık.

arçelik

Arçelik iletişim

  • 444 0 888 Numarasını telefonunuzdan çevirerek Arçelik müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.
  • Bunun dışında mail olarak iletişime geçmek istiyorsanız ‘’musteri.hizmetleri@arcelik.com’’ adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
  • WhatsApp numarasına ulaşmak istiyorsanız eğer 0544 444 08 88 numarasını çevirerek yine aynı şekilde Arçelik ile iletişime geçebilirsiniz.
Arçelik destek iletişim şikayet yardım
  • Numara ve mail bilgilerini yukarıdaki gibi işleme koyabilirsiniz.
  • İlerleyen dönemlerde bu bilgilerin değişmesi durumunda bizimde yazımızı güncelleyeceğimizi bilmenizi isteriz.
  • Yaşamış olduğunuz sorunu müşteri hizmetlerine bildirmeniz durumunda onlar tarafından sizlere destek sağlanacaktır.

Arçelik destek numarası ya da whatsapp numarası ile ilgili bilgileri sizlere yazımız içerisinde paylaşmış bulunuyoruz. Siz de artık bu bilgilere sahipsiniz. Numarayı öğrenmek isteyen farklı bir arkadaşınız olur ise bizi tavsiye edebilirsiniz. Sizin de konuya eklemek istediğiniz olursa yorumdan iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here