Merhaba arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda BiP WEB bağlanma bağlanamıyorum yönündeki araştırmalarınızın çözüm bulabilmesi için gerekenleri anlatacağız.

Gününüzün bir çoğunu bilgisayarınızda geçiriyorsanız eğer bu durumda telefonunuzda bulunan uygulamalarınızı bilgisayarınızda açmanız gerekecektir. İş için çoğunlukla telefona bakamıyorsanız bilgisayarınıza senkronize ettiğiniz uygulamalardan bağlantılarınızı açabilirsiniz. BiP WEB bağlanma bağlanamıyorum diyorsanız eğer bunun için hangi adımları kontrol etmeniz gerektiğini adım adım paylaşacağız.

  • Whatsapp uygulamasına benzerliği ile bilinen BiP messenger uygulamasını da Whatsapp web gibi uzaktan bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz.
  • Lakin bu işlemleri uygulamanızda daha öncesinde hiç yapmadıysanız eğer zorluk çekebilirsiniz.
  • Bundan dolayı Bip Web alanına nasıl bağlanacağınızı ve telefonunuzdan hangi işlemleri yapacağınızı tek tek bildireceğiz.

BiP WEB bağlanma bağlanamıyorum

BiP WEB

BiP WEB nedir? bence ilk olarak bu sorunuzu yanıtlayalım. Bip WEB özelliğini aktif duruma getirmeniz ile birlikte Bip messenger uygulamanızdaki sohbetleri aynı şekilde bilgisayarınızda kontrol edebiliyorsunuz.

Arkadaşlarınızla yapmış olduğunuz sohbetlere çalışmanızdan dolayı ara vermek istemiyorsanız eğer bilgisayarınıza bu tanımlamayı yapmanız durumunda hiçbir sorun yaşamayacaksınız. Şimdi bu tanımla işlemlerini nereden yapacağınıza bakacağız.

BiP WEB bağlanma

BiP WEB bağlanma

BiP WEB bağlanma işlemlerinizin sağlanabilmesi için ilk olarak uygulamanızın içerisine giriş gerçekleştirin. Ardından uygulamanızın sağ alt kısmında bulunan üst üste çizgili bölümüne dokunun.

  • Karşınıza gelen seçeneklerin içerisinde ‘’BiP WEB’’ yazısını göreceksiniz.
  • Onun üzerine dokunun.
  • Tarama kodu alanı gelmiş olması gerekiyor. Hiçbir işlem yapmadan öylece bekleyin.

BiP WEB bağlanamıyorum probleminiz için işlemlerinize devam ederken bilgisayar tarayıcınızdan boş bir internet sayfası açın.

  • https://web.bip.com/ adresine giriş gerçekleştirin.
  • Telefonunuzda açık olan tarama alanını bilgisayar ekranına gelen bu alana taratın.
  • Telefon ekranında ‘’Sohbetlerin BiP’ten yükleniyor’’ uyarısı gelecektir.
  • Yaptığınız işlemler tamamlanınca artık bağlantı işlemleri sağlanmış olması gerekiyor.

Bahsettiğimiz ayarlar üzerinden bağlantınız kurulmuyor ise internetiniz ile ilgili bir problem yaşıyor olabilirsiniz. O yüzden internet bağlantılarınızı gözden geçirip tekrar aynı işlemleri deneyin. Uygulamanızı kaldırıp yeniden yükleyin. Ve hatta tarayıcınızı farklı bir tarayıcı olarak değiştirip o şekilde deneme yapın. BiP WEB ile ilgili sormak istediğiniz farklı bir husus varsa bunu bize yorum alanından bildirebilirsiniz.

BiP WEB baglanma baglanamiyorum
Önceki İçerikGloria victis sistem gereksinimleri pc kaldırır mı?
Sonraki İçerikWhatsapp web çıkış yapma yapamıyorum
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz