Paylaş

Merhaba arkadaşlar, yayınlayacağımız bu yazımızda Whatsapp web çıkış yapma yapamıyorum probleminizin giderilebilmesi için çözüme yönelik ayarlarınızı sağlayacağız.

Bilgisayarınızdan Whatsapp kullanımınızı diler whatsapp web üzerinden dilerseniz de Microsoft Store mağazasından WhatsApp uygulamasını indirerek sağlayabilirsiniz. WhatsApp web üzerinden bağlandıktan sonra bu bağlantıyı daha sonrasında kesmeniz gerekiyor. Siz Whatsapp web çıkış yapma yapamıyorum diyorsanız eğer ilgili ayarlar için nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini ele aldık.

  • Vereceğimiz ayarlar doğrultusunda artık sorunsuz şekilde Whatsapp web alanından çıkışınızı gerçekleştirebilirsiniz.
  • Ayarları sağlarken mutlaka vereceğimiz adımları doğru bir şekilde işleme koyun.
  • Ben hazırım diyorsanız o halde işlemlerimize başlayalım.

Whatsapp web çıkış yapma yapamıyorum

Whatsapp web

Whatsapp web çıkamıyorum diye üzülmenize gerek bulunmamaktadır. Bağlantıyı nasıl kurduysanız o şekilde de çıkabilirsiniz. Whatsapp web uygulaması eşinizi ya da sevgilinizin sizi kontrol altında tutmasını da sağlayabilmektedir. Bundan şüpheleniyorsanız daima bahsettiğimiz yere giriş yapıp kontrol sağlamanız gerekiyor.

  • Whatsapp web’ten çıkış yapmak ya da cihazın whatsapp web’e bağlı olup olmadığını kontrol edebilmeniz için ilk olarak uygulamaya girin.
  • Daha sonrasında sağ alt kısımda bulunan ‘’Ayarlar’’ simgesine dokunun.
  • Buraya girişinizi yaptığınızda ise ‘’Whatsapp/Bilgisayar masaüstü’’ yazısını göreceksiniz oraya tıklayın.
  • Telefonunuz daha öncesinde bilgisayara bağlanmışsa ‘’Şuanda aktif’’ tüm cihazlarda çıkış yap demeniz ile birlikte çıkış işlemleriniz bitmiş olacaktır.

Whatsapp web çıkış yapamıyorum

whatsapp web çıkamıyorum

Whatsapp web çıkış yapamıyorum problemini yukarıdaki işlemlerle bitirebilirsiniz. Lakin çıkış yap demenize rağmen çıkış olmadığını görüyorsanız bu internetinizin gittiğini göstermektedir.

  • İnternetinizin olup olmadığını kontrol edip tekrar deneyin.
  • Wifiye bağlıysanız mobile, mobile bağlıysanız wifiye bağlanarak deneme yapın.

Whatsapp web çıkış işlemleriniz için internetiniz ile alakalı sorun olmadığını gördüyseniz bu durumda uygulamanızı telefondan kaldırıp yeniden yükleyin. O da olmaz ise sorun bildir üzerinden bu özelliğin çalışmadığını whatsapp yetkililerine sorun bildirisi olarak bildirmeniz gerekiyor.

WhatsApp yetkilileri gerekli incelemeleri yaptıktan sonra uygulama da yaşadığınız bu soruna anında müdahalelerini yaparak giderecektir. Android işletim sistemli bir telefon kullanımı yapıyorsanız eğer sırasıyla;

  • Ayarlar>Uygulamalar>Whatsapp>Verileri temizle>Ön belleği sil

Diyerek işlemlerinizi bitirmeniz gerekiyor. Tüm bu bahsedilen işlemler sonrasında artık Whatsapp Web uygulamasından çıkışınızı sağlayabilirsiniz.

Whatsapp web cikis yapma yapamiyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here