Zte zxhn h168a modem kurulumu yapma. Yeni aldığınız ya da size verilen zte h168a modemin kurulum ayarlarını kaleme almış bulunuyoruz.

Zte firmasının yeni çıkardığı modemler 2019 yılı itibariyle herkesin tercih ettiği markalardan birisi haline geldi. Eskiye oranla artık yeni çıkan modemler genel itibariyle hem ADSL hem de VDSL özellikli modemlerdir. Yeni alınan modemlerin en büyük sorunlarından birisi de kurulum ayarlarıdır. Çünkü hiçbir alanda veri olmadığından dolayı bize verilen kurulum CD’sini de kaybetmişsek eğer canımız hayli sıkılacaktır. Fakat artık teknik anlamda tüm sorunlarımızı internet üzerinden araştırma sağlayarak çözüme kavuşabilir. Almış olduğunuz modemin kurulum işlem aşamalarını sağlamak amacıyla gerekli incelemeleri sağladık. Kurulumun yapılması için yapmanız gerekenlerden ilki bilgisayar ve modem arasındaki kablo bağlantıların doğru şekilde takılı olmasıdır. Bağlantılar takılı ise eğer modemin kablolarının doğru yerlerde olduğunu incelemeniz gerekiyor. Tüm her şey hazırsa işlemlerimize başlayabiliriz.

Zte zxhn h168a modem kurulumu yapma

Zte h168a modem ayarları, zte h168a kablosuz modem kurulumu, zte h168a kablosuz ayarları, zte h168a kablosuz modem kurulumu nasıl yapılır, zte h168a kablosuz ağ ayarları, zte h168a kablosuz kurulum. Alınan yeni modeminizin kablolu ve kablosuz ağ ayarlarının yapılabilmesi için yapmanız gerekenleri geniş kapsamlı sizlere anlatacağız. İşlemler sonrasında problem ortadan kalkacak ve internetiniz sorunsuz bir şekilde gelecektir.

Zte h168a kablosuz modem kurulumu

Bilgisayar ve modem arasındaki kablo bağlantıları hazır hale getirildiğinde tarayıcıdan boş bir internet sayfası açıyorsunuz. Adres satırı kısmına 192.168.1.1 yazdıktan sonra Enter tuşuna basıyoruz.

Zte zxhn h168a modem kurulumu yapma, zte h168a modem ayarları, zte h168a kablosuz ayarları, zte h168a kurulum, zte h168a modem kurulum, zte h168a kablosuz kurulum
  • Kullanıcı adı: admin
  • Parola: turktelekom olarak girmeniz gerekiyor. Bilgiler hatalı derse daha öncesinde değiştirmiş olabilirsiniz. Standart olarak ttnet ya da admin olarak yazmayı deneyip girebilirsiniz.
  • Modemin içerisine girdikten sonra sayfanın üst alanında kolay kurulum sekmesi olacaktır.
  • Kolay kurulum bölmesine girdiğinizde gelen ekranda,
  • Kullanıcı adı ve şifre bilgilendirmeleri olacaktır.
  • İnternet servis sağlayıcısı tarafından size verilen kullanıcı bilgileri girdikten sonra ileri diyoruz.
  • Kablosuz ağ ayarlarıyla alakalı giriş yapacağınız bilgi ekranı gelecektir.
  • Ağ adını ve şifrenizin ne olmasını istiyorsanız bu ekrandan işlemlerinizi sağlayabilirsiniz.
  • İleri ve son olarak Uygula demenizle beraber sorunun kalmayacağını bilmenizi isteriz.

Kurulum sırasında sorun yaşarsanız bunu bize yorumdan ulaştırabilirsiniz. Belirtilen ayarları yaptığınızda hala daha internet gelmediyse İnternet Servis Sağlayıcınızı arayıp sorunu bildirebilirsiniz.

Zte zxhn h168a modem kurulumu yapma, zte h168a modem ayarları, zte h168a kablosuz ayarları, zte h168a kurulum, zte h168a modem kurulum, zte h168a kablosuz kurulum
Zte zxhn h168a modem kurulumu yapma, zte h168a modem ayarları, zte h168a kablosuz ayarları, zte h168a kurulum, zte h168a modem kurulum, zte h168a kablosuz kurulum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz