Paylaş

Zte MF910V modem şifresini görme bulma. Taşınabilir modemler arasında en çok tercih edilen ürünün şifre bağlantısına erişim yapmanız için gerekenleri konu aldık.

Wi-fi bağlantılarının her alanda olmasını istediğimiz için artık taşınabilir cihazları almaktayız. Kendi mobilimizin yetmediği zamanlarda bu ürünlerin faydalı olduğunu söylemeliyiz. Normal koşullarda şarjın olması halinde 8 ya da 9 saatlik bir çalışma süresinin olduğunu belirtebiliriz. Fakat üründe bazı anlarda verilen şifrenin unutulması olabiliyor. Cihazın hemen yan tarafında bulunan power tuşuna basılı tutmanız halinde cihaz açılımı sağlanmaktadır. Mavi ve yeşil ışık sonrasında tekrar mavi ışığın yanması halinde bağlantının geldiğini anlayabilirsiniz. Ancak belirlenen bir şifre varsa o şifreyi girmeden bağlantı gelmeyeceğinden ötürü bağlanma ayarlarının nasıl ilerlediğine dair işlem detaylarını yazımızda konu aldık. Gerçekleştireceğiniz işlemleri belirttiğimiz gibi yapmanız halinde hem şifrenizi öğrenebilir hem de değişikliğini sağlayabilirsiniz.

Zte MF910V modem şifresini görme bulma

Zte mf910v şifresi, zte mf910v modem şifresi, zte mf910v modem şifresini öğrenme, zte mf910v şifresini nasıl öğrenebilirim, zte mf910v şifreyi öğrenmek için izleyeceğim adımlar, zte mf910v kablosuz şifresi, zte mf910v kablosuz şifresini bulma. Alınan zte mf910v cihazındaki kablosuz şifrenizi unuttuysanız ve bunun nasıl öğrenileceğine yönelik en ufak bir bilginiz yoksa kontrolleri yapacağız.

Zte mf910v şifre nerede

Modemin ara yüzünün içerisine bağlantımızın kurulabilmesi adına ilk olarak bilgisayar ve modem arasına bir Ethernet kablo bağlantısı takıyoruz. Sarı ya da gri renkte bir kablo olması gerekiyor. İlgili kabloyu taktıktan sonra boş bir sayfa açıyoruz.

Zte MF910V modem şifresini görme bulma, zte mf910v şifresi, zte mf910v şifreyi bulma, zte mf910v kablosuz ayarları, zte mf910v modem, zte mf910v
  • Adres satırı alanına 192.168.0.1 yazdıktan sonra Enter tuşuna basıyoruz.
  • Şifre: turktelekom olarak yazarak giriş sağlıyoruz.
  • Modemin ara yüzüne giriş sağladıktan sonra sayfanın sağ kısmında Ayarlar yazısına tıklıyoruz.
  • Ardından sol menü ekranında Hızlı ayarlar alanına erişim yapıyoruz.
  • Sonrasında İleri butonuna tıklıyoruz.
  • Gereken değerler sonrasında tekrar ileri demeniz halinde,
  • Ağ adı (SSID): sizin kablosuz ağ adınızın belirleneceği alandır.
  • Geçiş anahtarı: Alanında yazan ise sizin kablosuz ağ şifrenizin olduğu ekranda.
TAVSİYE YAZI: Wifide hiç ağ bulunamadı uyarı veriyor

Kablosuz ağ şifrenizin değişikliğini de yine bu alan üzerinden sağlayabilirsiniz. Yine Ayarlar ekranının sol menü ekranında bulunan Wi-fi ayarları alanına gelerek Temel kısmından işlemlerinizi sağlayabilirsiniz.

Zte MF910V modem şifresini görme bulma, zte mf910v şifresi, zte mf910v şifreyi bulma, zte mf910v kablosuz ayarları, zte mf910v modem, zte mf910v
Zte MF910V modem şifresini görme bulma, zte mf910v şifresi, zte mf910v şifreyi bulma, zte mf910v kablosuz ayarları, zte mf910v modem, zte mf910v

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here